1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

2021’in en iyi telefonu belli oldu

Teknoloji hızla ilerlemeye devam ederken teknoloji şirketleri en güçlü telefonu sunmak için elinden geleni yapıyor.

2021’in en iyi telefonu belli oldu
0

Teknoloji hızla ilerlemeye devam ederken teknoloji şirketleri en güçlü telefonu sunmak için elinden geleni yapıyor.

Şirketler aralarında amansız bir mücadeleye girerken sadece bir kazanan oluyor. Consumer Reports’un her sene paylaştığı gibi bu senede bazı akıllı telefonlara dair verileri paylaştı. En iyi akıllı telefon, en iyi Android telefon ve en bütçe dostu telefonların yer aldığı bu listeyi gelin sizlerle paylaşalım.

2021’in enleri

Bir çok telefon arasında en iyi özelliğine sahip olmak oldukça zordur. Buna sahip olmak için diğer telefonlardan farklı ve kullanıcıları da bir o kadar memnun etmeniz gerekir. İşte 2021’in en iyi akıllı telefon unvanına iPhone 12 Pro Max yerleştiriliyor. Bu telefon güçlü işlemcisi, sergilediği performansla bu unvana sahip olurken yılın en iyi Android telefonu ise bir kere daha Samsung tarafından üretilmiş olan Galaxy Note 20 Ultra oluyor.

Bazı kullanıcılar sadece performansa bakmaz bütçe dostu olup olmadığına da bakar. En iyi bütçe dostu telefon unvanına ise OnePlus’ın bir modelinin yerleştiğini görüyoruz. Adı geçen bu model Nord N10 5G.

2021 yılı henüz bitmiş değil. Şirketler yeni telefon modellerini hızla çıkarmaya devam ederken bu listenin değişmesi de oldukça ihtimal. Listeden çıkacak olan veya listeye eklenecek olan yeni telefon modellerini ilerleyen zamanlarda hep beraber göreceğiz.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından yılın enleri hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap