Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisi Oyuncuları
 1. Anasayfa
 2. Diziler
Trendlerdeki Yazı

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisi Oyuncuları

Geçen sene ismi Adını Feriha koydum olan dizi başrol oyuncusu Feriha yani Hazal Kayanın diziden ayrılması ile Emirin Yolu ismini almıştır.

0

Geçen sene ismi Adını Feriha koydum olan dizi başrol oyuncusu Feriha yani Hazal Kayanın diziden ayrılması ile Emirin Yolu ismini almıştır.

Show tv de cuma günleri saat 20:00 da ekranlara gelen dizi, emirin eşini kaybettikten sonra başına gelenleri ve çektiklerini atlatmaya başladı. Herkesin merakla beklediği bu diziye yeni oyuncular katıldı.

Dizide Emir’in yolu sürekli karakola düştüğünden polis memuru olan Can ( Zeynep Çamcı) ve Ferihanın süt kardeşi olan Zülal (Beril Kayar) arasındaki emir için olan mücadeleyi izleyeceğiz. Bu iki kız arasında kalacağı düşünülen dizide ileriki bölümler bize neleri gösterek hepimiz göreceğiz.

Zehra                              Vahide GördümFeriha                              Hazal KayaRıza                                  Metin ÇekmezMehmet                          Melih SelçukEmir                                 Çağatay UlusoySanem                            Deniz UğurCansu                             Sedef ŞahinHande                            Ceyda AteşKoray                              Yusuf AkgünÜnal                                 Eray ÖzbalOrhan                             Cihan OkanRümeysa                        Esin ÖdenLara                                Feyza CivelekGünce                            Gülşah FırıncıoğluEmir Anne                      Ahu SungurCan                                Kaan OlcayCan (Polis)             Zeynep Çamcı Zülal                        Beril Kayar

MAKALEYE EMOJİ İLE TEPKİ VER
 • 0
  g_l_mse
  GÜLÜMSE
 • 0
  susma
  SUSMA
 • 0
  d_l_ikarma
  DİL ÇIKARMA
 • 0
  kizgin
  KIZGIN
 • 0
  donmu_
  DONMUŞ

SanalTus.Com Administrator

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
disney-plus-2022-08

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir