Ajans 180’in Sahibi Sezer Kabil’den Açıklama Geldi

Ajans180 kurucusu Sezer Kabil, sektörde birlikte güven ile yürüdüklerinden bahseden Kabil, katıldığı Azar Türkiye ödül töreninde çalıştığı ünlü fenomen ve yayıncılara teşekkür etti

Ünlü fenomen ve yayıncılar ile çalışan Ajans180, Azar Türkiye ödül töreninde birlikte çalıştığı fenomen ve yayıncılara teşekkür etti.

Birçok ünlü fenomen ve yayıncı ile birlikte çalışan Ajans180, uzun zamandır dikkatleri üzerine çekiyordu. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Azar Türkiye ödül töreninde Ajans180’e bağlı yayıncılar birçok ödül kazandı. Bunun üzerine ajans sahibi Sezer Kabil açıklamada bulundu.

Onlarca başarılı yayıncı ve fenomen ile çalışan Ajans180 için gerçekleşen bu ödül töreni başarılarını kanıtlar nitelikte oldu. Ajans sahibi Sezer Kabil’in tören sonrası yaptığı açıklamada dikkat çekti. Yayıncılarını tebrik eden Kabil aynı zamanda şunları ifade etti;

“Bu sektöre başladığımız günden itibaren her zaman tek hedefimiz başarı olmuştur.

Bizimle birlikte yola çıkan arkadaşlarımız da en az bizim kadar başarı odaklı çalışır nitelikte.

Ajans 180 ailesi olarak yakaladığımız bu başarı henüz başlangıç çizgimiz olacaktır.”

Ajans Birçok Ödül Kazandırdı

Ajans 180, kendisi ile birlikte çalışan influencerlara Azar Türkiye ödül töreninde birçok ödül kazandırdı. 

Yayıncıların ve fenomenleri ile başarısını kanıtlayan Ajans 180, ödül törenini ardından birlikte çalıştığı influencerları tebrik etti. Ajans sahibi Sezer Kabil ise önemli isimlerden tebrik mesajları aldı.

Sezer Kabil Kimdir?

Sezer Kabil, 03.01.1995 tarihinde Rizede doğdu. Mimarlık bölümü okuyan Kabil lise hayatından sonra birçok sektörde çalıştı. Sürekli farklı arayışlar içerisinde oldu kendisini geliştirme çabası içerindeydi. Standart işler yaparak kendisini geliştiremeyeceğini anladıktan sonra internet sektörünü araştırmaya karar verdi. Araştırmalarından sonra canlı yayın sektörünü tercih etti. Bigo Live , Azar Live , LivU gibi global dünyaca büyük platformlarda yer almaktadır. Hedef kendisini daha çok geliştirmek daha öteye gitmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir