1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri

Altından iPhone 12 Pro ve Samsung Galaxy S21 yapıldı

Altından iPhone 12 Pro ve Samsung Galaxy S21 yapıldı
0

Kullanıcıları oldukça şaşırtan bu iki akıllı telefon modeli tam 1 kg değerine altın ile kaplandı. Bu tür kişiselleştirmeler yapan Caviar tekrar şaşırtmayı başardı.

Caviar’ın bu tür telefon modellerine oldukça aşina olsakta modellerin fiyatları dudak uçuklatıyor. iPhone 12 Pro ve Samsung Galaxy S21 serisini tam olarak 1 kg değerinde 24 ayar altın ile kaplayan şirket telefonları adete külçe altın formuna sokuyor. Altın telefonların fiyatlarına baktığımızda ise altın kaplı iPhone 12 Pro, 159 bin Dolar iken altın kaplı Samsung Galaxy S21’lerin fiyatı ise 169 bin Dolar.

Şirketin bu modellere GOLDPHONE ismini verdiği düşünülüyor. 24 ayar alınla kaplı olan bu akıllı telefon modellerinin satışa çıkmasına pek olası gözle bakılmıyor.

Caviar daha önceden altın kaplı iPad Pro’yu kullanıcılar karşısına çıkarmıştı. Bu tabletin Grand Apple, Diamond Apple ve Gold Apple adında üç farklı seçeneği de bulunuyor. Sırasıyla 185 bin Dolar, 12 bin Dolar ve 8 bin Dolar fiyat etiketine sahip olan tabletler arasında dikkatleri ilk çeken modeli Grand Apple oluyor. Bu tablet tam olarak 1 kg ağırlığında 18 ayar altın ile kaplı iken Steve Jobs ve Tim Cook’dan da mesajlar bulunuyor.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından bu cihazlar hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap