Amazfit T-Rex Pro akıllı saatin detayları ortaya çıktı

Akıllı saat piyasası oldukça hareketli bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde ise Türkiye içerisinde de satılacak olan Amazfit T-Rex Pro’ya dair bazı özellikler ortaya çıktı.

Ortaya çıkan özelliklere baktığımızda bu akıllı saatin 390 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı biliniyor. Gorilla Glass bir ekrana sahip olan T-Rex Pro 1,3 inç büyüklüğünde 360 x 360 piksel değerinde AMOLED bir ekran ile kullanıcıya sunulacak. Farklı özelliklere sahip birçok sensörü de üzerinde barındıracağı düşünülen bu model ile diğer model olan Amazfit T-Rex’den farkının ise suya karşı daha dirençli olduğu bilinmekte. Bu akıllı saat için üç adet renk seçeneği de sunulurken cihazın bazı teknik detayları bilinmezken fiyatı hakkında da bir bilgi henüz elimize geçmiş değil. Ayrıca bu akıllı saat modelinin GPS, BeiDou, GLONASS, Gelileo gibi çeşitli özellikleri de içinde barındırdığını da belirtmek isteriz.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, yazımızın hemen altında bulunan yorumlar kısmından Türkiye içerisinde de satılacak olan bu akıllı saat hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir