Amazfit T-Rex Pro’nun tanıtım tarihi belli oldu

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin kullanımı oldukça sıklaşmaya başladı. İş böyle olunca birçok teknoloji şirketi yeni akıllı bileklik, akıllı saat gibi giyilebilir teknoloji ürünlerini kullanıcıların karşısına çıkarmaya başladı. Geçtiğimiz saatlerde ise Türkiye içerisinde de satılacak olan Amazfit T-Rex Pro’nun tanıtım tarihi belli oldu. Bu tarihi paylaşmadan önce gelin cihazın fiyatı ve teknik detaylarından bahsedelim.

Amazfit T-Rex Pro’nun özellikleri

1,3 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranla kullanıcıların kullanacağı bu akıllı saat 360 x 360 piksel ekrana sahi olup, Gorilla Glass sayesinde darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olacak. Suya karşı da dayanıklı olacak olan bu akıllı saat modeli üzerinde BioTracker 2 PPG sensörünü de bulunduracak. Bu özelliklerin dışında BeiDou, Galileo, GPS, GLONASS gibi çeşitli destekleri de sunacak. 18 gün boyunca kullanım ömrü sunmayı hedefleyen bu saatin batarya kapasitesi 390 mAh olacak. Kullanıcıların beklemiş olduğu bu akıllı saatin fiyatı 170 Euro iken 23 Mart 2021 tarihinde kullanıcıların karşısına çıkarılacak.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından tanıtımı yapılacak olan bu yeni akıllı saat hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir