1. Ana Sayfa
  2. Manşet

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları belli oldu

Amazon Prime Gaming Nisan ayı ücretsiz oyunları belli oldu
0

Amazon birçok alanda atılımlar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Türkiye içerisinde de faaliyet göstermeye başlayan Amazon Prime hizmeti birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Bu hizmeti satın alındığınızda sadece alışveriş için değil farklı alanlarda ayrıcalıklı oluyorsunuz. Bu haberimize konu olan alan ise oyun sektörü. Amazon Prime Gaming içerisinde her ay birçok ücretsiz oyun sunuluyor. Bu ayın ücretsiz oyunları da geçtiğimiz saatlerde belli oldu. Steam içerinde hatırı sayılır fiyata satılan bu oyunları listelememiz gerekirse karşımıza aşağıdaki isimler çıkıyor.

Amazon Prime Gaming’in Nisan ayı ücretsiz oyunları

  • Aces of the Luftwaffe: Squadron adı verilen bu oyun uçak kullanarak savaş yapmanızı sağlıyor. Bu oyun Steam üzerinde 85 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.
  • Fizik kurallarına dayalı olan Moving Out, Steam içerinde 70 TL ancak Amazon Prime Gaming sayesinde oyun severlere ücretsiz sunulacak.
  • The Escapists olarak adlandırılan bu oyun bir hapishane hayatını ele alıyor. Bu oyun ise Steam üzerinde 39 TL gibi bir fiyata sahip.
  • Move or Die: Couch Party Edition adı verilen bu oyunda Amazon Prime Gaming üzerinde ücretsiz olarak sunulacak. Bu oyunun Steam fiyatına baktığımızda ise karşımıza 24 TL gibi bir fiyat etiketi çıkıyor.
  • Ücretsiz olarak verilen oyunlar listesinin son ismi Before I Forget oluyor. Bu oyun Steam üzerinde 15 TL gibi bir fiyata sahip.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap