1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Amiral Gemisi Katili Telefon Geliyor! OnePlus Nord’a Hazır Mıyız?

OnePlus Nord amiral gemisi katili olarak üretiliyor ve karşımıza geliyor. Bu cihazın bu performansına ve güçlü yapısına hazır mıyız?

Amiral Gemisi Katili Telefon Geliyor! OnePlus Nord’a Hazır Mıyız?
0

OnePlus Nord amiral gemisi katili olarak üretiliyor ve karşımıza geliyor. Bu cihazın bu performansına ve güçlü yapısına hazır mıyız?

Beklentiler ve yeni seçenekler, güçlü yaklaşımlar ve çalışmalar için hepimize bir renk üreten bu ürün gayet estetik. Hem özellikleri hem de ram yapısı için çok güçlü diyebiliriz. Ayrıca batarya için de oldukça güçlü  diyebiliriz. Bugüne kadar ki en güçlü cihaz olarak üretilecek olan bu telefon, biraz daha iddia sonucu geliyor gibi görünse de, gerçekten de güç.Özellikle son bir sene içerisinde tüm amiral gemisi akıllı telefonlarda gördüğümüz İnfinity-O Amoled ekran ile gelen OnePlus Nord cihazı çok estetik.

Zira uçtan uça ekran tasarımı ile ilgileri üzerimize çekiyor. Haberimizin başında da söylediğimiz gibi OnePlus Nord, Infinity-O tasarımlı bir ekran ile geliyor ve cihazın oldukça ince çerçevelere sahip olduğunu söyleyebiliriz.Kamera yapısından tutun da batarya yapısına kadar oldukça ilgi çekici bir tasarıma sahip olan bu ürün kendi için de büyük bir emekle yola çıkıyor. Hem daha etkili, hem de daha yoğun bir profesyonellik ile ilerleyen bu ürün için zaman kaybetmeden yeniliklerin hepsini kullanabilirsiniz. Daha çok ve daha uygun fiyatlı olmaktan ziyade, pahalı olabileceği düşünülen bu ürün için gelin özelliklere bakalım.

OnePlus Nord çok iddialı geliyor!

Cihaz, düz bir ekrana sahip olsa da arka tarafta yanlardan kavisli bir yüzeye sahip. Bu kavis, cihazın ele çok daha kolay oturmasını ve elden kolay kolay kaymamasını sağlıyor.Sol üst köşede hap şeklinde bir delik bulunan ekran, 6,44 inçlik bir büyüklüğe sahip. 90 Hz ekran yenileme hızına sahip olan bu ekran, AMOLED panel sayesinde oldukça canlı ve gerçeğe yakın renkler sunuyor.

OnePlus Nord, ekran noktasında kullanıcılara iyi bir video izleme ve oyun oynama deneyimi sunacak gibi görünüyor.Üründen yola çıkan batarya seçeneği, 4.115 mAh büyüklüğünde karşımıza çıkıyor ve batarya yapısı ile ön planda yer alıyor. Warp Charge 30T adlı hızlı şarj yapısı ile karşımıza çıkan bu ürün için 30 dakikada yüzde 70 şarj olabiliyor.Bu da OnePlus Nord’un bir günü rahatlıkla çıkaran bir kullanım süresi sunacağı, eksik kaldığı durumlarda ise kısa sürede şarj olarak kullanıma devam etmeyi mümkün kıldığını gösteriyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap