1. Ana Sayfa
  2. Apple

Apple, iMac Pro’nun satışlarını bitiriyor: İşte detaylar

Apple, iMac Pro’nun satışlarını bitiriyor: İşte detaylar
0

9to5mac sayfasının paylaşmış olduğu bilgilere göre Apple tarafından sunulan Apple iMac Pro’nun satışları bitiyor. Adı geçen bu bilgisayarın 10 çekirdeğe sahip olan Xeon işlemcili modelini satın almak isteyen kullanıcılar stoklar tükenene kadar yazısı ile karşılaşıyor.

Bu bilgisayarların satışına son verilmesinin temel sebebi modelin eskidiği için olduğu düşünülüyor. Eğer profesyonel işler için Apple’dan bilgisayar alacaksanız SSD diske sahip olan, 128 GB’a kadar RAM bellek seçeneği sunan iMac 2020 öneriliyor. Eğer ihtiyaçlarınız daha da büyükse firma tarafından önerilen bilgisayar Mac Pro oluyor.

Adı geçen bu modelin stokları yenileceği hakkında bir bilgi henüz ortaya çıkmış değil. iMac Pro 2017 tarihli olduğundan dolayı Apple bu modelin çekirdek kısmında oynama yapmış. 8 çekirdeğe sahip olan model 10 çekirdeğe çıkartılıp bırakılmış ve bir daha ellenmemiş. Bundan dolayı firmanın daha farklı modeller üzerinde çalışacağı düşünülüyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından satışları durduruluş olan bu bilgisayar hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap