1. Ana Sayfa
  2. Apple

Apple iPad Pro 2021’in özellikleri sızdırıldı

Apple iPad Pro 2021’in özellikleri sızdırıldı
0

Pandemi ile beraber tabletlere olan ilgi bir hayli arttı. Bunun yanında bir çok tablet modeli kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde Apple tarafından sunulan iPad Pro 2021’in özellikleri sızdırıldı. Gelin bu tabletin özelliklerini sizinle paylaşalım.

Apple iPad Pro 2021’in özellikleri

Eski nesillerde de görmeye alıştığımız iki farklı ekran boyutu seçeneği bu tablet içerisinde de olacak. 11 inç ve 12.9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan bu tablet, ekran teknolojisi olarak Mini LED kullanıyor. İşlemci tarafında ise Apple’ın üretmiş olduğu Apple A14X işlemcisini görmekteyiz. Bağlantı yuvasında ise Thunderbolt protokolünün kullanıldığı görünmekte. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Mini LED ekran özelliğinin sadece 12.9 inçlik modelde kullanılacağı ihtimalini de belirtmek isteriz.

Adı geçen bu tablet Nisan ayı içerisinde yapılacak olan online etkinlik içerisinde tanıtılacak.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından bu tablet hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap