Asus ROG Phone 5’in tanıtılacağı tarih açıklandı

Asus ROG Phone 5 tanıtılmaya çok yakın. 10 Mart’ta Türkiye saati ile 14’de tanıtılacak.

Oldukça ünlü olan teknoloji firması Asus geçtiğimiz saatlerde yeni modeli olan Asus ROG Phone 5’in tanıtılacağı tarihi verdi. Cihazın ne zaman tanıtılacağı hakkında bilgi vermeden hemen önce gelin teknik detaylarından bahsedelim.

Oldukça büyük bir ekrana sahip olan ROG Phone 5 kullanıcı karşısına 6,78 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekran ile sunulacak. Güçlü bir işlemciye sahip olan bu model Snapdragon 888 işlemcisi ile çalışıyor. 8 GB ve 16 GB RAM seçeneği sunulan ROG Phone 5 toplam 6000 mAh batarya kapasitesine sahip be 65W hızlı şarj desteği veriyor. 5G bağlantı hızını da destekleyecek. Birçok kullanıcı yeni çıkacak olan bu modeli dört gözle beklemekte adı geçen bu model 10 Mart 2021 tarihinde Türkiye saati ile 14:00’da tanıtılacak.

Asus tarafından tanıtılacak olan bu model için oluşturulmuş etkinlik sayfası üzerinden geri sayıma ulaşabilir ve modelin çıkış tarihini takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak etkinlik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, yazımızın hemen altında bulunan yorum bölümünden tanıtılacak olan bu yeni cihaz hakkındaki görüşlerinizi yazarak bizleri mutlu edebilirsiniz.

Asus ROG Phone 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir