1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Battlefield 2042 Açık Beta Ne Zaman Çıkacak? Battlefield 2042 Açık Beta Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Battlefield 2042 Açık Beta Ne Zaman Çıkacak? Battlefield 2042 Açık Beta Çıkış Tarihi Belli Oldu!
0

Battlefield 2042 Açık Beta Ne Zaman Çıkacak? Battlefield 2042 Açık Beta Çıkış Tarihi Belli Oldu! Battlefield 2042, geçtiğimiz aylarda duyurulduktan sonra en çok ilgi çeken oyunlardan birisi haline gelmişti. Birçok FPS oyun severin heyecanla oynadığı Battlefield serisinin son oyunu Battlefield 2042 yakın bir zaman içerisinde oyuncularla buluşacak. Ancak bundan önce, her Battlefield oyununda olduğu gibi Battlefield 2042 oyunu açık beta ile oyunculara sunulacak. Oyunun çok oyunculu kısmını oynama şansı yakalayacak oyuncular, sunucuları ve oyunu kısa bir süreliğine test edebilecek. Oldukça heyecan verici bu haber ile birlikte birçok oyuncu Battlefield 2042’nin açık beta çıkış tarihini oldukça merak ediyor. Bu yazımızda Battlefield 2042 açık betanın ne zaman çıkacağını ve Battlefield 2042 ile ilgili yeni gelen detayları sizler için derledik.

Battlefield 2042 Açık Beta Ne Zaman Çıkacak?

Battlefield 2042 açık betası geçtiğimiz günlerde Electronic Arts tarafından resmi olarak duyuruldu. Günümüzün en popüler FPS oyunları arasında yer alan Battlefield serisinin en yeni oyunu olacak olan Battlefield 2042 açık betası 2021 yılının Eylül ayında oyuncularla buluşacak. Battlefield 2042 açık betasının çıkış tarihinin günü net olarak duyurulmasa da Eylül ayının ortalarında çıkması bekleniyor. Birçok oyuncunun oldukça heyecanlı olduğu Battlefield 2042’nin oyun içi oynanış videosu ile birlikte çok oyunculu modunun oldukça yüksek oyuncu sayısına ulaşacağı tahmin ediliyor.

Battlefield 2042 Açık Beta Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Electronic Arts tarafından geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurulan Battlefield 2042, birçok oyuncuyu oldukça cezbetmişti. Özellikle oyun içinden yayımlanan videolar ile birlikte, eski oyunlara gönderme yapan Electronic Arts oyuncuların Battlefield 2042 heyecanlanmasını büyük ölçüde sağlamayı başardı. Birçok oyuncunun özellikle çok oyunculu modunu oynamak istediği göze çarpıyor. 2021 yılının Eylül ayında açık beta olarak yayınlanacak olan Battlefield 2042’nin çok oyunculu kısmını deneyimleyecek olan oyuncular, Battlefield 2042 ile ilgili haberleri oldukça yakından takip ediyor. Çıkışına oldukça az bir zaman kalan Battlefield 2042 ile ilgili daha fazla haber ve içerik için bizi takip etmeyi unutmayın, herkese keyifli oyunlar dileriz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap