1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Bephanthol Cilt Bakım Kremi Kullananlar

Bephanthol cilt bakım kremi kullananlar, Bephanthol krem ülkemizde cilt kremleri arasında en sık kullanılanıdır. Birçok yönden cilde olumlu etkiler yarattığı bilinen bu kreme gelen yorumlara bakıldığında genellikle ürünün beğenildiği görülmektedir.

Bephanthol Cilt Bakım Kremi Kullananlar
0

Bephanthol cilt bakım kremi kullananlar, Bephanthol krem ülkemizde cilt kremleri arasında en sık kullanılanıdır. Birçok yönden cilde olumlu etkiler yarattığı bilinen bu kreme gelen yorumlara bakıldığında genellikle ürünün beğenildiği görülmektedir.

Bephanthol cilt bakım kremi kullananlar ürünün yağlı ve karma ciltlerde çok etkili olduğunu belirtmişlerdir. Ciltte oluşan yağlı doku üzerinde uygulandığında olumlu etkileri olduğu söylenmektedir. Sivilce ve aknelere karşı kullanımda faydalı olduğu da yine kullanıcıların yorumlarınca doğrulanmıştır. Bephanthol cilt bakım kremi kullananlarBephanthol yağlı çitler için krem formu ile çoğunlukla kadınlar tarafından elleri ve cildi nemlendirmek için kullanılmaktadır. Hatta bazı kullanıcı yorumları incelendiğinde ciltteki kızarıklıklarda ve kurulukta kullanılmaktadır. Cildi nemlendirmek adına duş sonrası kullanımda çok yaygın şekilde tercih edilmektedir.

Bephanthol Cilt Bakım Kremi Kullananlar

Bephanthol yağlı ciltler için krem içeriğinde Provitamin B5 ve Dekspentanol adlı cilt güzelleştiren maddeler bulunmaktadır. Bu krem çoğunlukla cilt bakımı, ellerde yumuşaklık ve yüzü yağlanma sorunlarına karşı korumak üzere kullanılmaktadır. Karma cildi olan insanların ilk tercihleri arasında yer alır.Yağlı ciltlerin Bephanthol cilt bakım kremi kullanımında tek yapması gereken isteğe bağlı olarak elinize ya da yüzünüze azar azar sürmektir. Daha sonra elinizle masaj uygulayarak cildinize kremi ovalamanız yeterli olacaktır. Düzenli kullanımda cildinizin yağlardan arındığını ve yumuşak bir yapıya döndüğünü göreceksiniz. Bephanthol kremin gün içerisinde 1 kez uygulanması yeterli olacaktır.

Bephanthol yağlı ciltler için Yüz Kremi

Bephanthol’ün direkt olarak yüz için hazırladığı krem ve losyonları da bulunmaktadır. Bu kremler cilt kremine nazaran biraz daha sıvı bazlıdır. Bephanthol Yağlı ciltler için yüz kremi yüze uygulandığında yumuşak bir yapı sağlar. Yağlanma sorunları düzenli kullanımda sona erecektir. İçeriğinde bulunan Provitamin 5 A, E ve C vitaminleri cildinizin gözeneklerini de açmaktadır.Bephanthol yüz kremi gün içerisinde makyaj sonrasında, duş sonrasında ya da yatmadan önce kullanılabilir. Yüzünüze bir miktar kremi masaj yaparak uyguladığınızda cildinizin yumuşak ve yağsız bir hale geldiğini göreceksiniz. Ayrıca bu krem yüzünüzde oluşan sivilcelere karşı da olumlu etkiler yaratabilmektedir.

Bephanthol Yüz Bakım Kremi Kullananlar

Bephanthol ürünlerinde genel olarak kullanıcılar yorumlarında memnun olduğunu belirtmektedir. Bephanthol yüz bakım kremi kullananlar ise sivilce sorunlarının çözüldüğünü, yüzlerindeki sert dokunun yumuşadığını ve yağlanmanın geçtiğini belirtmiştir. Gelen olumsuz yorumlarda ise kullanıcılar yapısının fazla yapışkan olduğundan ve karma cildi olan insanların genel olarak tam bir yağdan arınmadığı yönünde birkaç yorumla karşılaşmak mümkün.Bephanthol yağlı ciltler için yüz kremi günlük olarak nemlendirici etkisiyle yüz bakımı için uygundur. Cilt sorunları yaşayan, sertlik ve kuruluk gibi kış aylarında yaşanan sorunları gidermektedir. Bephanthol yüz kreminin gün içerisinde istenen miktarda ve sıklıkta kullanılabilmektedir. Kremi kullananların isteğe bağlı olarak ciltte de kullanmasında sakınca yoktur. Genel olarak yağlanma ve soğuk yanıklarına iyi gelmektedir

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap