1. Ana Sayfa
  2. Şikayetler ve Kullanıcı Yorumları
Trendlerdeki Yazı

Cepte ŞOK ŞİKAYET: Cepte ŞOK Müşteri Hizmetleri Rezaletlere Doymuyor

Cepte ŞOK aracılığıyla yapılan alışverişlerde sorun yaşarsanız şikayet edecek bir yetkili bile bulamıyorsunuz.

Cepte ŞOK ŞİKAYET: Cepte ŞOK Müşteri Hizmetleri Rezaletlere Doymuyor
0

Cepte ŞOK aracılığıyla yapılan alışverişlerde sorun yaşarsanız şikayet edecek bir yetkili bile bulamıyorsunuz.

CEPTE ŞOK ŞİKAYETLERİNİZE GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMIYOR

Cepte ŞOK Müşteri Hizmetlerine 0 850 808 00 00 numaralı telefondan ulaşan vatandaşların şikayet kayıtları ya alınmıyor alınsa da konu ile alakalı geri dönüşler nedense sağlanmıyor. 25 Ocak 2023 tarihinde bulunan bir vatandaş belirttiği şikayet kaydında yetkililerin en kısa sürede geri dönüş sağlayacağı cevaplarına rağmen 16 gündür bir geri dönüş sağlanmamasından şikayetçi.

CEPTE ŞOK MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARANIZI ENGELLİYOR

0 850 808 00 00 numaralı Cepte Şok telefon numarasından görüşmede bulunan vatandaşın Furkan bey diye bir temsilci tarafından görüşme bitmeden suratına telefonların kapatıldığı ve ardından da bir başka rezalete daha imza atılarak telefon numarasının engellendiği belirtildi. Telefonu kapatan temsilci tarafından vatandaşın numarasının neden engellendiği konusunda Şok yetkililerinden ise haber alınamıyor.

CEPTE ŞOK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ŞİKAYET KAYIT NUMARASINI VATANDAŞLA PAYLAŞMIYOR

Cepte Şok müşteri hizmetleri ile görüşen aynı vatandaş Müşteri temsilcisi Esra hanım ile görüşüp şikayet kaydını oluşturduktan sonra kayıt numarası paylaşmasını rica ettiğinde ise kurum olarak böyle bir işleyişinin olmadığından bahsediyor. Israr eden vatandaş kayıt numaralarının paylaşılmamasının suç olduğunu belirtmesine rağmen kime şikayet edersen et deyip telefonu vatandaşın suratına kapatmıştır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap