1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

CHP Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Muhafazakâr Genç Kadınlara Seslendi

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam genç muhafazakâr kadınlara seslendi.

CHP Lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Muhafazakâr Genç Kadınlara Seslendi
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Dış Politika Danışma Kurulu Temmuz ayı toplantısına başkanlık etti. CHP Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz koordinasyonunda çalışmalarını yürüten kurulun, video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantısına şu isimler katıldı: CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke CHP Eski Genel Başkanı Hikmet Çetin SHP Eski Genel Başkanı Murat Karayalçın CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Osman Korutürk CHP Milletvekili Haluk Koç CHP Eski Milletvekili Oğuz Oyan CHP Eski Milletvekili Şükrü Elekdağ
0

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam genç muhafazakâr kadınlara seslendi.

CHP Genel Başkanı ve Milet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle:

“Biz baskıcı olan her şeyden arındık, demokratikleştik. Onlar en baskıcı olanı yanlarına çektiler. Kadına şiddetin önlenmesi kanununa savaş açanı ittifak ortağı yaptılar. Kazanım ve özgürlüklerinizin yok edilmesine izin vermeyeceğiz”

Bu açıklamasının ardından, paylaşımını alıntılayan AKP milletvekilleri olduğunu söyleyerek yeni bir açıklama yapan CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu’nun 6284 sayılı “Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun”a dikkat çekerek paylaştığı mesaj şöyle:

“Paylaşımı alıntılayan AK Parti milletvekillerine teşekkür ederim. Panikle yazdıklarına göre, İletişim Başkanlığı da bu konunun ne kadar önemli olduğunun farkında. 6284’ün kaldırılmasına asla izin vermemeliyiz. Bu tüm kadınların ortak meselesidir.”

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap