Collagen Forte Jel Kullananlar
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Collagen Forte Jel Kullananlar

Collagen Forte Jel Kullananlar 2023! Kolajen cildin doğal bir bileşenidir. Kolajen cildin sıkılığını ve elastikiyetini korumasına yardımcı olur.

0

Collagen Forte Jel Kullananlar 2023! Kolajen cildin doğal bir bileşenidir. Kolajen cildin sıkılığını ve elastikiyetini korumasına yardımcı olur.

108 gönüllü üzerinde yürütülen bir Birleşik Krallık araştırması şunları göstermiştir: (a) cilt hidrasyonu 3 hafta sonra %12 arttı (b) ince çizgilerin ve derin kırışıklıkların görünümü 6 haftadan sonra sırasıyla %15 ve %27 azaldı hafta (c) cilt elastikiyeti 9 hafta sonra %20 arttı.

Collagen Forte Jel İçinde Hangi Vitaminler Var?

 • Çinko normal cilt, saç ve tırnakların korunmasına katkıda bulunur .
 • Bakır normal cilt ve saç pigmentasyonuna katkıda bulunur.
 • Bakır, hücre bileşenlerini oksidatif hasardan korur .
 • Biotin , normal cilt ve saçın korunmasına katkıda bulunur .
 • C vitamini , cildin , kemiklerin ve kıkırdağın normal işlevi için normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur .
 • E vitamini , hücre bileşenlerinin oksidatif hasardan korunmasına katkıda bulunur .
 • B6 Vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.
 • A vitamini normal cilt , görme ve normal demir metabolizmasının korunmasına katkıda bulunur.
 • D vitamini , kalsiyum ve fosforun normal emilimine, normal kemiklerin korunmasına, normal kas fonksiyonuna, dişlere ve bağışıklık sistemine katkıda bulunur.

Collagen forte jel İçinde neler yok?

 • şeker yok
 • Yapay tatlandırıcılar YOK
 • Yapay koruyucu YOK
 • Yapay renkler YOK
 • Alkolsüz
 • GDO YOK
 • Helal ve Koşer
 • Glütensiz

Önerilen doz: Günde 1 şişe için, 3 hafta cilt nemini uyarmak için, 6 hafta cilt pürüzsüzlüğü için, 9 hafta cilt sıkılığı için.Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Kullanmadan önce çalkalayınızTakviye Edici Gıdalar, diyeti desteklemeyi amaçlamaktadır ve çeşitli bir diyet veya sağlıklı yaşam tarzının yerini almamalıdır.Bu bilgilerin her zaman mümkün olduğunca doğru olmasını sağlamak için her türlü özen gösterilmiş olsa da, gıda ürünleri düzenli olarak iyileştirilmektedir ve besin içeriği zaman zaman değişebilir. Sonuç olarak, herhangi bir ürünü kullanmadan veya tüketmeden önce daima etiketi dikkatlice okumanızı öneririz. Besin Referans Değeri (NRV) bilgileri, ürünün tipik bileşimine dayanmaktadır. Kılavuz günlük miktarlar, tipik bir yetişkin (erkek ve kadın) için olan miktarlardır. Boots olmayan ürünler için NRV bilgileri üretici tarafından hesaplanır. Boots, bu tür ürünlerin tarifi veya besin içeriği üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve bu sitedeki bilgiler ürün etiketinde belirtilenlerden farklı olabilir. Bu nedenle, yalnızca bu bilgilere güvenmemenizi ve her zaman ürün etiketini okumanızı öneririz.Çocukların görüş ve erişiminden uzak tutunuz.DepolamaSerin ve kuru bir yerde, doğrudan güneş ışığından ve ısıdan uzakta saklayın.Şişe açıldıktan sonra 24 saat içinde tüketiniz.collagen forte jel kullananlar , collagen forte jel , collagen forte jel kullananlar yorumları, collagen forte jel fiyatMenşe Ülkesi – JaponyaÜretici adresi – MINERVA Research Labs Ltd. 1-6 Yarmouth Pl, London W1J 7BU UKSu, Hidrolize kolajen ( balıktan ), Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit; Soya fasulyesi polisakkariti ( soya ), Asitlik Düzenleyici: Malik Asit; Antioksidan: Askorbik Asit (C vitamini); L-Karnosin, Hyaluronik Asit, Tatlandırıcı: Stevia; Antioksidanlar: Acai Berry, CoEnzyme Q10; Çuha çiçeği Yağı (Oenothera biennis), Hodan Tohumu Yağı (Borago Officinalis) (Çözücü: Gliserol, Emülgatör: soya Lesitini), Antioksidan: Nar; D-Alfa-Tokoferol (E vitamini), N-Asetilglukozamin, Antioksidan: T-Resveratrol; Piridoksin Hidroklorür (B6 vitamini), Çinko, Piper Nigrum (Bioperine®), Tatlandırıcı, Bakır, Beta-karoten (A vitamini), Likopen, Biotin, Vitamin D.Alerji Önerisi – Alerjenler için içindekiler için kalın harflere bakın .Beslenme Bilgileri

Beslenme Bilgileri şişe başına 50ml 100 ml
Hidrolize Kollajen 5000 mg 10000 mg
Enerji 34 kcal (144 kJ) 68 kcal (288 kJ)
Yağ (doymuş olan) 1,4 gr (0,4 gr) 2,8 gr (0,8 gr)
mono-doymamışlar 0,6 gr 1.2 gr
çoklu doymamışlar 0,4 gr 0,8 gr
Karbonhidratlar (hangi şekerler) 0,0 gr (0,0 gr) 0,0 gr (0,0 gr)
Lif 0.0 gr 0.0 gr
Protein 5,3 gr 10.6 gr
Tuz 0.0 gr 0.0 gr
C vitamini 80.0 mg (%100 NRV*) 160,0 mg (%200 NRV*)
E vitamini 6,0 mg a-TE (%50 NRV*) 12,0 mg a-TE (%100 NRV*)
B6 vitamini 1,65 mg (%118 NRV*) 3,30 mg (%236 NRV*)
Çinko 1,5 mg (%15 NRV*) 3,0 mg (%30 NRV*)
A vitamini 150 μg RE (%19 NRV*) 300 μg RE (%38 NRV*)
Bakır 0.15 mg (%15 NRV*) 0,3 mg (%30 NRV*)
biyotin 50 μg (%100 NRV*) 100 μg (%200 NRV*)
D vitamini 5 μg (%100 NRV*) 10 μg (%200 NRV*)

*NRV = Besin Referans Değeri

 1. Ürünü bir haftadır düzenli kullanıyorum cildimde bı değişim göremedim… Bir ele uygulayip diğer elle karsilastirma yaptığımdada fark yoktu … Cilde sürüldüğünde oluşan beyaz şeyler piling etkisi yapsın diye sanırım ben onları ölü deriler sanmıştım ama masaya suruncede aynı şeyler çıkıyor… Tek pompa yüze yetiyor yapışkanlık hissi yok kullanımı kolay…. İleleryen zamanlarda etkisini hissedersem bildiririm… Bildirmemissem hissetmemisimdir demektir… ()
 2. Ürünü 2-3 gündür düzenli kullanıyorum gerçekten ölü deriyi atıyor ve cilt yumuşacık k ve pürüzsüz oluyor umarım lekeler içinde etkisini görürüm lekeler içinde etki görürsem tekrar bir değerlendirme yapacağım
 3. Üç aydır kullanıyorum cildim pürüzsüz ve yumuşacık muhteşem bir ürün.
 4. ürünü kullanır kullanmaz yüzümdeki yumuşamayı ve nemi hissettim. cildim hassas olmasına rağmen herhangi bir allerji durumu olmadı. tavsiye ederim. collagen forte jel kullananlar , collagen forte jel , collagen forte jel kullananlar yorumları, collagen forte jel fiyat
 5. Cildimi porcelen gibi yaptı .ben duşdan önce kullanıyorum .cok memnunum ,tavsiye ederim
 6. Yüzü kurutmuyor ve güzel temizliyor. Onun dışındaki vaad ettiği şeyleri henüz yerine getirmiş değil maalesef. Tek yol alkol sigara bırakmak spor yapmak iyi beslenmek . Kremler çare değilmiş
 7. Ürün guzel hos bir ferahlik veriyor kokusuda guzel begendim faydasinida zamanla gorecegim

Dönem İçi En Yüksek Fiyat: 68,90 TLDönem İçi En Düşük Fiyat: 49,00 TLŞu Andaki Fiyat: 64,00 TLŞu andaki fiyat son 6 ayın en yüksek fiyatına göre 5 TL (%7) daha ucuz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap