Dantelli Gelinlik Modelleri
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Dantelli Gelinlik Modelleri

Son yıllarda zarafeti en çok temsil eden ve ödün vermeyen gelinlik modelleri dantelli sadeliği seven bayanlar için en tercih edilenler arasına girmiştir.

0

Son yıllarda zarafeti en çok temsil eden ve ödün vermeyen gelinlik modelleri dantelli sadeliği seven bayanlar için en tercih edilenler arasına girmiştir.

Bu konuda her yerde model ve tasarım bulmanız mevcuttur. Kısa uzun şişman ve zayıf bütün gelin adaylarının rahatça kullanabilecekleri bir model olan dantel gelinlik modelleri her gelin adayı rahatlıkla tercih edebilir.Uzun zamandır sürekli moda listelerinde ön sırayı alan ve sade görüntüsü ile şıklığını konuşturan dantelli prenses gelinlik modelleri uzun bayanlar için çok rahat kullanıla bir model olmaktadır.

Etek kısmında ihtişamlı bir görüntü sunarken üst tarafta sadelik sunarak gözleri yormayan bir görüntü sergilemenizi sağlar. Zarafeti ihtişama dönüştüren bu modellerin başında kabarık dantelli gelinlik modelleri gelmektedir. Uzun ve orta boylu bayanları için tasarlanmış olan bu modeller son zamanlarda çok tercih ve talep almaktadır.

2022 Dantelli Gelinlik Modelleri

Bu sene geçen senelere oranla çok fazla sadelik ön planda olması sebebi ile en çok tercih edilen ve çok şık duran gelinlik modelleri dantelli ışıltıyı ve abartıyı sevmeyen ve bunu gelinliğine de yansıtmak isteyen bayanlara iyi bir tercih imkanı yaratmıştır. Bu modellerin her bayan için ve fizik için uyarlaması yapılması birçok gelin adayının yüzünü güldürmüştür. Özellikle kol kısmı ve omuz kısmı geniş olan bayanlar için kollar dantelli gelinlik modelleri omuzda oluşacak kaba görünümü kapatarak daha zarif bir görüntü sergilemektedir.

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Tam bir zarafet temsili olan bu kumaş bu sene ülkemizde çokça kullanılmaya başlanmıştır. Özellikledantelli prenses gelinlik modelleri seneye damgasını vuran modellerin başında gelmektedir. İhtişamı zarafete dönüştüren ve uzun boylu bayanlara çok yakışan modelin başında gelen kabarık dantelli gelinlik modelleri Fransız kumaşında muhteşem durmaktadır. Sadeliği şıklığa büründüren ve her daim moda olabilecek olan bu modelle yıllar sonra bile gelinlik modasının öncülüğünü yapabilmeniz mümkündür.Birçok modeli dantele uyarlanması ile adında sıkça söz edilen bu model son yıllarda gelin adayları için vazgeçilmez olmuştur. Fiziği düzgün olanlarda daha hoş dursa da balıketli bayanlarında tercih edebilecekleri bir model olmaktadır. Duruş itibarı ile çok naif duran bu modeller birçok gelin adayının fikrini çelmektedir. Eski tül modelleri geride bırakan bu model birçok gelinin tek tercihi haline gelmiştir.

Kapalı Dantelli Gelinlik Modelleri

Açık giyinmeyi sevmeyen ve bu konuda hassas davranan bayanların yanı sıra tesettür gelinlik arayan bayanlarında çok tercih ettiği ve kullandığı bir model olmuştur. Son yıllarda sadeliği ön planda tutmayan çalışan modacılar çokça dantel adını anarken birçok geline de yol gösterici olmuşlardır

Geniş omuzlu bayanların yanı sıra tesettür veya kapalı giyinmeden yana olan bayanlar için tasarlanmış kolları dantelli gelinlik modelleri oldukça şık bir görüntü sergilemektedir. Bu konu ile ilgili birçok gelinlik moda evlerinde model bulmanız oldukça kolaydır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap