1. Ana Sayfa
  2. Diziler
Trendlerdeki Yazı

Dexter Benzeri Diziler Listesi

Dexter, Showtime kanalının kült karakterinin oluşturduğu bir dizi ve bizim konumuz olan dizilerden bahsetmek, ister izleyicilerin ister kritiklerin sevdiği bir çok dizinin arasında yer almaktadır. Dexter'un kendi özgün tarzının tadını çıkaran izleyiciler için, aşağıdakiler önerebileceğimiz diziler listesini sunmak istiyoruz.

Dexter Benzeri Diziler Listesi
0

Dexter, Showtime kanalının kült karakterinin oluşturduğu bir dizi ve bizim konumuz olan dizilerden bahsetmek, ister izleyicilerin ister kritiklerin sevdiği bir çok dizinin arasında yer almaktadır. Dexter’un kendi özgün tarzının tadını çıkaran izleyiciler için, aşağıdakiler önerebileceğimiz diziler listesini sunmak istiyoruz.

1. Hannibal (2013-2015): NBC tarafından üretilen kanal, Thomas Harris’in klasik romanından uyarlanan bu dizi, korku, gerilim ve psikolojik konuların etkileyici bir şekilde kullanılmasıyla dikkat çekiyor.

2. True Detective (2014-2015): HBO tarafından üretilen bu dizi, gizem ve gerilimin etkileyici bir şekilde kullanıldığı, başrollerinde Woody Harrelson ve Matthew McConaughey’in oynadığı bir dizi.

3. The Fall (2013-2016): Dizinin odak noktası, Belfast’teki bir cinayet serisinin polisinin peşinden gittiği karanlık bir atmosfer. Gillian Anderson ve Jamie Dornan’ın başrolünü paylaştıkları bu dizi, çok yönlü bir hikaye anlatıyor.

4. The Killing (2011-2014): AMC tarafından üretilen bu dizi, bir cinayet vakasının incelenmesini ve çözülmesini konu alıyor.

5. The Bridge (2013-2014): Bu dizi, ABD ve Meksika sınırındaki bir cinayet vakasının araştırılmasını konu alıyor.

6. Wallander (2008-2016): İskandinav ülkelerinden Birleşik Krallığa uzanan bu dizi, Wallander adlı bir dedektifin cinayetleri araştırmasını konu alıyor.

7. The Bridge (2011-2017): FX tarafından üretilen bu dizi, kötülük ve kötü niyetin etrafında dönen karanlık bir hikaye anlatıyor.

8. Top of the Lake (2013-2017): Jane Campion’ın yönettiği bu dizi, bir cinayet vakasının araştırılmasını ve Güney Yeni Zelanda’daki doğal güzelliklerin eşliğindeki yolculuğunu konu alıyor.

9. Luther (2010-2018): BBC tarafından üretilen bu dizi, cinayetleri çözmekle görevlendirilen bir dedektifin maceralarını konu alıyor.

10. Line of Duty (2012-2018): BBC tarafından üretilen bu dizi, bir polis ekibinin cinayetleri çözmeye çalışmasını konu alıyor.

İlginizi Çekebilir
disney-plus-2022-08

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap