1. Ana Sayfa
  2. Haberler

En Yeni Android Oyunları (En İyi 10)

En Yeni Android Oyunları (En İyi 10)
0

Android mobil oyunlar son yıllarda ayrı bir hava aldı, hem sayıları hem de kaliteleri çok ciddi arttı. Her ay yepisyeni oyunlar yayınlanır oldu.Google uygulama mağazasında oyun ararken kaybolmayasanız diye sizin için en iyi ve yeni oyunları derledik. Malum, google uygulama mağazası tam bir kabus, aradığını bulmak çok zor.En iyi Android Fotoğraf Düzenleyici uygulamaları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Android Mobil Oyunlar

Şimdi farklı kategorilerde, macera, aksiyon, yarış ve diğer bir kaç kategoride en iyi  çıkmış ve çıkacak 10 android oyunu inceleyelim. Beğendikleriniz için bir işaret koymayı unutmayın.

  1. League of Legends: Wild Rift

Uzun zamandır dedikodusu konuşulan ve beklenen bir oyun League of Legends:Wild Rift. Beta versiyonu yayınlandı. Tüm Dünyada ne zaman tamamen yayınlanacağı biraz meçhul.2. Plants vs. Zombies 3Yine beta olarak yayınlanmış, ne zaman tamamen yayınlanacağı belli olmayan aksiyon ve strateji üzerine bir oyun. Zombileri her birinin kendine özgü özelliği olan bitkiler ile yenmeye çalışıyorsunuz bu oyunda. Tavsiye ettiğim bir oyundur.3. The Witcher:Monster SlayerThe Witcher, büyük bir hayran kitlesi olan bir netflix sovuydu. Şimdi de o şovun oyununu yaptılar.Oyunun piyasa çıkış tarihi şimdilik belli değil.4. Summoners War:ChroniclesSummoners Wars, aslında en popüler mobil oyunlardan biri olmayı başarmış ilk oyunlardandır. Summoners Wars: Chronicles ise hem android hem de ios oyun mağazasında çıkarak bu heyecanı yeniden yaşamayı planlıyor.Oyun, ilk oyunun 70 yıl öncesinde gerçekleşen çoklu oyuncuu bir savaş oyunu. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.5. Nier Re[in]carnation6. Pokemon Unite7. Warhammer:Odyssey8. Apex Legends9. Genshin Impact10. H1Z1H1Z1, Fortnite ve Pubg’ye benzeyen bir savaş oyunu. 150 oyuncu ile beraber uçaktan atlıyorsunuz ve silah, bomba ve mühimmat arayınış başlıyor. Akabinde avlanmaya çıkıyorsunuz ve mümkün olduğunca çok sayıda rakibinizin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Son kalan savaşın galibi oluyor.Yukarıda bahsettiğimi oyunların aksine h1z1 şu an milyonlar tarafından aktif bir şekilde ps4 ve bilgisayar üzerinden oynanmakta. 2021 başında mobil versiyonununda çıkması bekleniyor. Oyun ile alakalı gelişmeleri twitter sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap