1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Epic Games Bedava Oyun Sunmaya Devam Ediyor! Geç Kalmayın

Epic Games Bedava Oyun Sunmaya Devam Ediyor! Geç Kalmayın
0

2019 yılının başlarından beri ücretsiz oyunlarıyla gündeme gelen ve GTA 5 ile patlama yapan Epic Games bedava oyun sunmaya da devam ediyor. Son olarak The Escapist 2, Killing Floor 2 ve Lifeless Planet gibi oyunları ücretsiz yapan firmanın, bu oyun haberini de sizlere daha önce sunmuştuk. Bu aşamamada önümüzdeki haftada bedava olacak oyun da ortaya çıktı.

Epic Games Bedava Oyun Serisi Devam Ediyor

Son dönemlerde sürekli bedava oyunlarıyla gündeme gelen firma, bünyesine yeni kullanıcılar kazandırmaya da devam ediyor. Ücretli oyunları ücretsiz yaparak gayet başarılı bir kampanya yürüten ve son olarak 111 TL değerindeki 3 oyunu da bedava yapan firma, bu defa yepyeni bir oyun kampanyasıyla gündeme gelmeye devam ediyor.Steam altyapısında 31 TL fiyat etiketine sahip olan Torchlight II önümüzdeki haftadan itibaren ücretsiz olacak. 16 Temmuz Perşembe günü başlayacak kampanya 23 Temmuz tarihinde sona erecek. Tarihi unutmamak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Torchlight II Oyun Konusu

Bedava olan yeni oyunun konusuna baktığımız zaman karşımızda yine bir savaş stratejisi görüyoruz. Rastgele ortamlarda düşmanlarla savaşarak onları yenmeli ve oyunun içindeki tüm ganimetlere kısa sürede ulaşmalısınız. Saat bakımından epey oynama zamanı sunan oyun, özellikle küçük oyun severleri bir hayli mutlu edecek gibi görünüyor.

Torchlight II Sistem Gereksinimleri

16 Temmuzdan itibaren ücretsiz olacak oyunu oynamak için çok yüksek değerlere sahip olmanız gerekmiyor. Yani uçuk bir sistem gereksinimi yerine, oyunu normal bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. MacOS X ve Windows altyapısı, oyunu desteklediği için her iki alanın da sistem gereksinimlerini sizlerle paylaştık.Windows Sistem Gereksinimi

  • İşlemci Gücü: x86 desteğine sahip 1,4 GHz işlemci
  • RAM Alanı: 1 GB
  • Depolama: 1,7 GB Kullanılabilir Alan
  • Ekran Kartı: En az 256 MB DirectX Destekli Ekran Kartı

MacOS X Sistem Gereksinimi

  • İşlemci Gücü: Intel Core 2 Duo
  • RAM Alanı: 2 GB
  • Depolama: 1,7 GB Kullanılabilir Alan
  • Ekran Kartı: En az 256 MB OpenGL 2.0 destekli ekran kartı

Yeni ücretsiz oyun kısa süreliğine ücretsiz olacağı için, tarihleri göz önünde bulundurarak siteye erişim sağlayabilir ve oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap