1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Facebook Gruplarına Katılarak Para Kazanmak

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır hızlı ve etkili bir yöntemle günlük cep harçlığınızı çıkartacak yeni keşfettiği

Facebook Gruplarına Katılarak Para Kazanmak
0

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır hızlı ve etkili bir yöntemle günlük cep harçlığınızı çıkartacak yeni keşfettiği

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır hızlı ve etkili bir yöntemle günlük cep harçlığınızı çıkartacak yeni keşfettiğim yöntemi size anlatmak istiyorum. Umarım yardımcı olur. Başlamadan önce belirteyim ki bahsedeceğim olay biraz pislik. Çünkü aç kurt gibi bekleyen abazaların arasına gireceğiz. Direkt olarak adımlarla başlıyorum. Zaten anlamak çok zor değil.

 Adımlar:

  • Link.tl – Bc.vc  gibi link kısaltma sitelerine girip kayıt oluyoruz.
  • Sahte kız Facebook hesabı açıyoruz. Ne kadar kazanmak ve ne kadar uğraşmak istediğinize bağlı olarak kaç tane hesap açacağınız size kalmış.
  • Yabancılardan çokta güzel olmayan sıradan bir kız seçin ve profilinze yükleyin. (Amacımız boş sahte olduğunuz anlaşılmasın.)
  • Abazaların en çok bulunduğu facebook gruplarına üyelik talebi gönderiyorsunuz. Kabul edildikten sonra açtığınız diğer hesapları da gruba ekleyin ki gruptan atıldığınızda bekleme gibi bir olayınız olmasın.
  • +18 bir fotoğraf bulun. Bu fotoğrafın linkini kopyalayın. Daha sonra açtığınız link.tl – bc.vc gibi link dönüştürerek para kazandırma sitelerinden yeni linkinizi edinin.
  • Gruba +18 bir içerik gibi şeklinde bir fotoğraf bulun. Ardından grupta o fotoğrafla birlikte “ifşa, +18 fotoğraflarım” gibi abazların çat diye atlayacağı bir yazı ile süsleyerek grupta paylaşın.
  • Facebook yetersiz olur diyorsanız google+ ile de linkleri yayabilirsiniz.

Facebook yetersiz olur ise Google+’ta bulunan yine abazaların büyük oranda bulunduğu topluluklara direkt katılabilirsiniz ve orada paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap