1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Fitbit Ace 3 tanıtıldı: İşte akıllı bilekliğin detayları

Fitbit Ace 3 tanıtıldı: İşte akıllı bilekliğin detayları
0

Giyilebilir teknoloji ürünlerine duyulan ilgi git gide artıyor. Bu ilgi artmaya devam ettikçe bir çok teknoloji firması da yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Çoğunlukla yetişkin ve gençlerin kullandığı akıllı bilekliklerin arasına Fitbit sayesine çocukları daha fazla ele alan Fitbit Ace 3 katılıyor. Tanıtılmış olan bu bilekliğin bazı teknik detaylarına değinirsek karşımıza aşağıdaki bilgiler çıkıyor.

Geçtiğimiz saatlerde tanıtılmış olan bu akıllı bileklik yukarıda da belirttiğimiz gibi daha çok çocukları hedef alıyor. PMOLED bir ekrana sahip olan bu akıllı bileklik modeli bir çok aktivitenin takibini ve önemli takiplerden biri olan uyku takibini de yapabiliyor. 8 günlük bir kullanım ömrü sunmayı planlayan bu bilekliğe eğer ailenizde farklı kişiler de sahipse aranızda aktivite yarışmaları düzenleyip daha aktif bir hayat geçirebilirsiniz. Bu aktivite yarışma özelliği özellikle teknoloji ile iç içe olan çocukları biraz daha hareketli hale getirmek için oldukça faydalı. Bu akıllı bileklik modelinin yurtdışındaki satış fiyatı ise 80 Dolar. Eski akıllı bileklik modeli olan Fitbit Ace 2 şu anda Türkiye içerinde satılıyor. Eski model satıldığına göre yeni çıkmış olan bu akıllı bileklik de yakın zamanda Türkiye içerisinde satışa sunulacaktır.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından tanıtılmış olan bu akıllı saat hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap