1. Ana Sayfa
  2. Filmler
Trendlerdeki Yazı

Geçtiğimiz sezon rekor kıran filmler

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru, tüm dünyada çok beklenen filmlerin çoğu vizyona girdi.

Geçtiğimiz sezon rekor kıran filmler
0

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru, tüm dünyada çok beklenen filmlerin çoğu vizyona girdi.

İnsanlar çoğu zaman, dünyaca ünlü bir markaya sahip filmleri tercih ediyorlar. Bu filmler çoğu zaman daha kaliteli ve daha eğlenceli. Geçtiğimiz yılın sonlarında çıkan en iyi filmlerden bazıları şunları içeriyor:

Star Wars: The Rise of Skywalker: Son Star Wars filmi, Skywalker’ın Yükselişi, 2019 yılının son çıkan filmlerinden biri olarak kabul ediliyor. Film, Star Wars ile ilgili gizemli olayların çözülmesini ve yeni bir dünya oluşturulmasını konu alıyor.

Joker: Bu dramatik film, çekimleri New York ve New Jersey’de yapılan bir suç dramı. Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Arthur Fleck, Gotham City’de bozulmuş bir kahraman haline geliyor ve kendi korkunç yolculuğunu izliyoruz.

Frozen 2: Disney’in animasyon filmi Frozen 2, çok beklenen bir devam filmi. Anna ve Elsa’nın hikayesi, Frozen 2 ile devam ediyor. Bu kez, ikili kendi kaderlerini keşfetmek için vahşi bir maceraya çıkıyor.

Avengers: Son Oyun: Marvel’ın son filmi, insanların hayranlıkla beklediği bir film. Avengers: Son Oyun, Marvel Sinematik Evreninin son filmi. İnsanlar, tüm evreni kurtarmak için, efsanevi Avengers kahramanlarının birlikte çalışmasını izliyor.

Toy Story 4: Disney, Pixar’ın en sevilen karakterlerinden Toy Story 4 ile geri döndü. Bu sefer, Woody, Buzz, Jessie ve diğer arkadaşları, yeni ve ilginç maceralara atılıyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarında vizyona giren bu filmler, tüm dünyada büyük ilgi gördü. İnsanlar, bu filmlerin kalitesinden ve eğlenceli hikayelerinden çok etkilendiler. Tüm bu filmler, insanları ekran başına topladı ve onların hayatına renk kattı.

İlginizi Çekebilir
marvel-karakterleri-2023

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap