1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

GeForce Now için NVIDIA tarafından açıklama yapıldı: İşte detaylar

GeForce Now için NVIDIA tarafından açıklama yapıldı: İşte detaylar
0

Oyun severlere belli bir ücret karşılığında birçok oyunu güçlü sistem gereksinimine ihtiyaç duymadan oynatan bu oyun aylık 74,90 TL’lik biflr fiyat etiketine sahip. Kullanıcılar fiyatların yüksek olduğunu düşünürekn NVIDIA tarafından açıklama gecikmedi.

Twitter içerisinde Merty isimli bir Tweitter kullanıcısı “Neden Türkiye içerisine premium paket 11 dolar?” Bu cümlelere yer veren bu kullanıcı yanıt olarak ise “GeForce Now, alliance iş ortağı olan Turkcell tatafindam yönetiliyor.” NVIDIA yapmış olduğu bu açıklama ile sistemin pahalı bulunmasının nedeninin kendileri olmadığını açıklıyor.

Şimdilik Basic Paket, Premium Paket ve Lansman özel olarak sunulan paketler hakkkinda biraz bilgi verirsek; Basic paket bazı kısıtlamalara maruz kaldığınız ücretsiz sunulan paket. Prmeium Pkaet ise bir çok kisitlamadan kurtulup daha özgür bit oyun keyfi yaşamanızı saglayacak paket. Bu paket ise 74.90 TL üzerinden fiyatlniyor. Lansman Özel paket ise adından da anlaşılacağı gibi lansmanaa özel çıkarılmış. Premium paket ile aynı özelliklere sahip olan bu paket için ise 3 aylık 147,70 TL ödeyeceksiniz.

Bu ve bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap