1. Ana Sayfa
  2. Manşet

GeForce Now’un Türkiye fiyatları belirlendi: İşte açıklanmış olan o rakamlar

GeForce Now’un Türkiye fiyatları belirlendi: İşte açıklanmış olan o rakamlar
0

GeForce Now, Türkiye içerisinde birçok oyuncu tarafından dört gözle bekleniyordu. Beta kullanımında olan bu sistemin fiyatlandırması geçtiğimiz saatlerde açıklandı. Kullanıcıları şaşırtan bu fiyatları paylaşmadan önce galin bu hizmetten bahsedelim.

GeForce Now nedir?

GeForce Now kısaca oyunları yüksek sistem gereksinimleri olmadan televizyon, telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlardan oynatmanızı sağlayan bir bulut oyun sistemidir.

GeForce Now Türkiye fiyatı

Oyun severler daha düşük bir fiyat beklerken açıklanmış olan fiyatlar biraz şaşırttı. Şimdilik bu hizmet için 3 farklı paket sunuluyor. Bu paketler hakkında bilgi verirsek karşımıza bunlar çıkıyor;

  • Basic Paket: Ücretsiz olarak sunulan bu paket bazı sınırlamalara tabi tutuluyor. Sınırlamalar ise şu şekilde; 1 saat oturum süresi tanınmış ve sunucuların yoğunluğuna göre sıra bekleyip oyununuzu sıranız gelince oyana biliyorsunuz.
  • Premium Paket: Adından da anlaşılacağı üzere Basic Pakete göre daha fazla oyun deneyimi sağlayan bu paket 74.90 TL üzerinden fiyatlandırılıyor. Bu paketi satın aldığınız takdirde daha uzun bir oturum süresinde ve RTX açık bir şekilde oyunları oyana bileceksiniz.
  • Lansman Paketi: Lansman için çıkarılmış olan bu pakette 149.7 TL ödeyerek 3 ay oyunca faydalanabileceksiniz. Bu paketin sunmuş olduğu hizmet ise Premium Pakettekilerin aynısı.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıdaki yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap