GİRESUN İTFAİYESİ ADIYAMAN’DA
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

GİRESUN İTFAİYESİ ADIYAMAN’DA

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve birçok ilin etkilendiği depremin ardından AFAD koordinasyonunda bölgeye sevk edilen Giresun Belediyesi ekipleri göçük altından bir can daha kurtardı.

0

Kahramanmaraş‘ta meydana gelen ve birçok ilin etkilendiği depremin ardından AFAD koordinasyonunda bölgeye sevk edilen Giresun Belediyesi ekipleri göçük altından bir can daha kurtardı.

EKİPLER ENKAZ ALTINDAN BİR CAN DAHA KURTARDI

Gece geç saatlerde Adıyaman’a ulaşan Giresun Belediyesi İtfaiye ekibi hemen çalışmalara başlayarak göçük altından kurtarılan anneyi 112 ekiplerine teslim ederek hastaneye sevk edilmesini sağladı.

2 araç, 10 personel ile koordinasyon bölgesine ulaşan ve çalışmalarına başlayan Giresun İtfaiyesi ekipleri sevk ve idareye göre arama kurtarma çalışmalarını sürdürüyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Deprem bölgesine sevk ettiğimiz itfaiye ekibimizden 10, teknik ekibimizden de 10 kişi olmak üzere toplamda 20 kişilik ekibimiz 2 itfaiye aracı, 4 iş makinası ile arama ve kurtarma çalışmalarını sürdürüyor. Asla umutsuzluğa kapılmayalım. Türkiye’miz bu birlik ve dayanışma içerisinde oldukça hayat kazanacak.“ dedi.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap