GTA V’e Yama Yapmak Oyunu Bozar Mı?
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri
Trendlerdeki Yazı

GTA V’e Yama Yapmak Oyunu Bozar Mı?

GTA V’e Yama Yapmak Oyunu Bozar Mı, Gta 5'e Türkçe Yama Yüklemek Ban Sebebimidir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda öğrenebilirsiniz

0

GTA V’e Yama Yapmak Oyunu Bozar Mı, Gta 5’e Türkçe Yama Yüklemek Ban Sebebi midir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

17 Eylül 2013 tarihinde ilk defa oyun konsollarına çıkan Gta 5,Yaklaşık 2 sene sonra Rockstar Games firması sonunda Pc kullanıcıları içinde serinin şimdilik son oyunu olan GTA V’i kısa süre önce indirilebilir hale getirdi. 60 GB’ı aşkın boyutuyla ve firma tarafından yapılan açıklamalar dahilinde yüksek çözünürlüklerde yüksek fps değerleri elde edebileceğimiz görülüyor.

Bunlarla birlikte firma optimizasyon yönüyle GTA IV’ün ardından iyi bir ivme yakalamışa benziyor. Oyunu satın alan birçok kullanıcı yakında belirli kişiler tarafından çıkartılacak olan türkçe dil yaması, karakter ve silah yamaları gibi pek çok yamayı indirmeyi planlıyor. Tabi ki kafalarda bir soru işreti kalıyor bu soru işareti de para verilerek alınmış olan GTA V’e yapılan yamaların bir zarar verip vermeyeceği oluyor.

Bu konu hakkında sizlere söyleyebileceğimiz hususlar, GTA IV oyununda da olduğu gibi oyuna isteğinize göre yama yapabilirsiniz. Bunun yasal bir yaptırımı yoktur ve oyun lisansınıza zarar vermez fakat yanlış veya eksik dosya içeren yamaları yapmanız halinde oyunuz zarar görebilir, 60 GB gibi büyük bir boyutu tekrardan indirmek zorunda kalabilirsiniz. İşte bu yüzden de sizlere tavsiyemiz çıkacak olan yamaları rahatlıkla yapabilirsiniz fakat oyunun yedeğini almayı unutmayın.

GTA 5 Türkçe yama yapmak ban sebebi mi?

Gta 5’e Türkçe yama yapmak ban sebebi değildir. Fakat Rocstar Games’in orjinal serverllerine girerseniz ban yeme riskiniz vardır. Lütfen Gta 5 oyununun orjinal dosyaları ile online sunuculara girin.

MAKALEYE EMOJİ İLE TEPKİ VER
 • 0
  g_l_mse
  GÜLÜMSE
 • 0
  susma
  SUSMA
 • 0
  d_l_ikarma
  DİL ÇIKARMA
 • 0
  kizgin
  KIZGIN
 • 0
  donmu_
  DONMUŞ

SanalTus.Com Administrator

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir