1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Hostixo'nun En İyi WordPress Hosting Paketleri

Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaşamlarımıza her alanda girmesi, kullanıcıların web sitelerine olan ilgisini artırmıştır.

Hostixo’nun En İyi WordPress Hosting Paketleri
0

Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaşamlarımıza her alanda girmesi, kullanıcıların web sitelerine olan ilgisini artırmıştır. Bloglar sayesinde kişiler istedikleri fikirleri paylaşabiliyor, e-ticaret siteleri ile ürünlerini satabiliyor ve modern bir forum sitesi ile hislerini veya gündemi tartışabiliyor. Türkiye’de en önde gelen hosting firmalardan biri olan Hostixo, hızlı ve ekonomik web hosting seçenekleri ile sanal ortamdan faydaları mümkün olan en yüksek düzeye çıkarıyor. Blog sitesinden e-ticaret sitesine kadar her türlü fikrin yer alabileceği web barındırma seçenekleri sunmaktadır.

Hosting, ya da Web Sitesi Barındırma Hizmeti, web sitelerinizin internet ortamında günün yedi günü, 24 saat boyunca hızlı, kesintisiz, güvenli ve üstün performanslı sunucularda barındırılması ve yayımlanmasını sağlar. Tek başına, başarılı bir web sitesi için yeterli olmaz; doğru içerik yönetim sistemi ile çalışmak da gereklidir. WordPress son zamanlarda giderek popüler hale gelmiştir. İstatistikler, her üç internet sitesinden birinin WordPress temelinde olduğunu ortaya koymaktadır. Binlerce kullanıcı tarafından ücretsiz ve açık kaynak olarak oluşturulan bu içerik yönetim sistemi, milyonlarca web sitesinde aktif olarak kullanılıyor.

Kullanıcıların ziyaretçilerine hızlı bir web sitesi deneyimi sunabilmek için, WordPress uygulamasına %100 uyumlu, kesintisiz ve hızlı çalışan bir hosting altyapısı tercih etmeleri her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Bu sayede, diğer WordPress sitelerinden farklı olarak öne çıkmak mümkün olmaktadır.

Türkiye’nin yeni nesil en iyi  hosting firmalarından olan Hostixo, müşterilerine “en iyi” hizmeti sunabilmek için, her zaman altyapı ve WordPress Hosting paketlerinde büyük gelişimler göstermektedir.  Bu gelişim ve yenilikleri birlikte inceleyebiliriz.

Süper Hızlı NVME Diskli Hosting

Hızlı bir web sitesine sahip olmanız demek , Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı ve rakiplerinize göre daha da önde başlamanızı sağlar. Hostixo, Türkiye’de barındırdığı web sayfalarının en hızlı şekilde açılmasını sağlayarak  ve bu hizmetlerine pozitif katkılarla kalitesinin üstüne koyarak   en iyi hosting firması olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir. 

Hostixo, Türkiye’nin ilk NVME Hosting altyapısı ile hizmet veren firmalardan biridir.  Bu altyapı sayesinde web sitelerinin barındırıldığı disk diğer disk türlerine göre daha hızlıdır. Mekanik diskler ile bir veriye ulaşım ortalama 8 mili saniyeler iken, SSD ile bu oran 1-2 milisaniyeler civarındadır. Ancak NVME diskler ile birlikte bu oran 0.1 mili saniyeye kadar düşmektedir. Böylece Hostixo’ nun NVME sunucu hizmetinde disk erişimleri SSD disklere göre 20 kat daha hızlı olmaktadır.  Bu da web sitenizin hızını oldukça yükseltmektedir. Böylece rakiplerinize göre 1 adım önde olarak arama motorlarında üst seviyelere çıkabilirsiniz.

Yeni PHP 8 Modülü

Hostixo.com, Türkiye’de bir çok Wordpress kullanan web sitesine ev sahipliği yapar. Bu nedenle, Hostixo WordPress uygulamasının ve PHP programlama dili ile optimize edilmesine yıllarca özenle devam etmektedir. Özellikle WordPress blog sitelerinde, Wordpress hosting alt yapısında PHP 8 ve PHP 8.1 desteği ile yaklaşık %25’e varan ek bir site hızı sağlanmaktadır. Son teknolojileri daima yakından takip eden Hostixo, PHP güncellemelerini yakından takip etmekte ve her zaman kullanıcılarına en yeni bileşen ve fonkisyonları sunmaktadır.

Litespeed Cache ile Hızlı Web Siteleri

Hostixo sunucularında Apache ve Nginx’den kat kat hızlı Litespeed Web Server kullanır. Hostixo’nun sunduğu yenilikler arasında en dikkat çekicisi Litespeed Cache ( LsCache )  yani Wordpress Hosting Hızlandırma eklentisi. Bu ücretsiz eklenti, WordPress sayfalarının 20 kat daha hızlı açılmasını destekler. 

ESI destekli dinamik içerik için tam sayfa önbellek ve özel Litespeed Cache eklentisi ile sayfanızı oldukça hızlandırmanızı sağlar.  Quic/HTTP2/Brotli desteği ile size ultra güvenlik ve performans imkanı verir. Bu durumda size daha fazla ziyaretçi ve düşük maliyetli barındırma imkanı tanımaktadır.

JetBackup ile Yedek Derdine Son !

Sitenizde yanlış bir işlem yapıp yaptığınızda  veya saldırıya uğraması durumunda endişelenmenize gerek yok. Hostixo sitenizin ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bu yüzden web sitelerinizi haftalık olarak yedekleyerek koruma altına alır. Sizlere Jetbackup arayüzü sunar ve cPanel aracılığıyla bu yedeklere kolayca erişebilirsiniz. Tek bir tıkla istediğiniz gündeki yedekten sitenizi geri yükleyebilir veya yedeklerinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sonuç

WordPress, artan popüleritesi ve kullanım kolaylığı ile her geçen gün daha fazla web sitesi tarafından tercih edilmekte ve yazılım altyapısında kullanılmaktadır. Hostixo, web hosting ve WordPress konusundaki yılların verdiği deneyimi ile müşterilerinin her zaman   en yüksek performans ile web sitelerini yayımlayabilecekleri gibi gözükmektedir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap