1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri

Huawei FreeBuds 4i tanıtıldı

Huawei FreeBuds 4i tanıtıldı
0

Huawei FreeBuds 4i an itibariyle tanıtıldı. Huawei FreeBuds 4i hakkında tüm detaylar haberimizde.

En büyük teknoloji firmaları arasında yer alan Huawei geçtiğimiz saatlerde yeni tamamen kablosuz olan kulaklığını tanıttı. Çoğu kullanıcı tarafından fiyat/performans ürünü olarak görünen bu cihazın özelliklerini incelediğimizde ise karşımıza aşağıdaki bilgiler çıkıyor.

Huawei FreeBuds 4i özellikleri

Bluetooth 5.2 bağlantı hızına sahip olan bu kablosuz kulaklık, 10 saate kadar kullanım ömrü tanımayı hedefliyor. Renk seçenekleri olarak kırmızı, siyah ve beyaz sunulurken, aktif gürültü önleme sistemi bu kulaklıkta da yer alıyor. Yapay zekaya da sahip olan bu kablosuz kulaklık ses ayarı yapabilme, çağrı cevaplama, müzik değiştirme gibi çeşitli özellikleri de sunuyor. Huawei FreeBuds 4i’nin bataryasının tamamının dolma süresinin ise 60 dakika olduğu tanıtılan özellikler arasında yer alıyor. Tere karşıda dayanıklı olan bu cihaz spor yapan kullanıcıları oldukça sevindiriyor.

İlk olarak Çin üzerinde satışına başlanacak olan bu kablosuz kulaklık 8 Mart tarihinde, 75 Dolar gibi bir fiyat etiketi üzerinden satışa sunulacak. Satışa sunulduktan bir süre sonra da diğer ülkeler içinde satışa sunulacak olan bu kulaklığı birçok kişi bekliyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

Huawei FreeBuds 4i

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap