1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri

Huawei P40 4G tanıtıldı: İşte merak edilenler

Huawei P40 4G tanıtıldı: İşte merak edilenler
0

Amerika’nın uygulamış olduğu baskılara rağmen oldukça dik bir şekilde ilerlemeye devam eden Huawei geçtiğimiz saatlerde bir yeni modeli olan P40 4G’yi tanıttı. Gelin tanıtılmış olan bu yeni cihazın fiyatı ve özellikleri hakkında biraz bilgi verelim.

Huawei P40 4G’nin fiyatı ve özellikleri

Huawei son zamanlarda P50 serisi ile gündeme oldukça fazla gelmesine rağmen P40 serisi ile de oldukça ilgileniyor. Tanıtılmış olan Huawei P40 4G işlemci olarak Kirin 990 5G kullanmazken, Kirin 990 kullanmayı tercih ediyor. Bu serinin diğer modeli olan P40 ile teknik özellikleri bakımından bir fark bulunmayan bu cihaz göründüğü üzere şimdilik sadece Çin üzerinde satışa sunuluyor. 8 GB RAM bellek ve 128 GB dahili hafızaya sahip olan bu model Çin üzerinde 618 Dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Amerika’nın uygulamış olduğu baskılar sebebiyle Huawei cihaz üretimini azalttı ancak kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Huawei katlanabilen telefon modeli olan Mate X2’yi de piyasaya sürmüştü. Şirketin bu şekilde kararlı adımlar ataması birçok kullanıcıyı sevindiriyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, aşağıdaki yorumlar kısmından tanıtılmış olan bu yeni model hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap