İlhan Kut “Kut TV Yeni Yayın Dönemine Hazırlanıyor”

Kut Topluluğu adına açıklama yapan İlhan Kut, Medya sektörü için 2 yeni projelerinin olduğunu dile getirdi.

Kut Topluluğu’nun yeni projesi olan Kut RTV yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Kut Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Kut, Kut TV ve Kut Radyo hakkında yeni açıklamalar yaptı.

Kut Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Kut; “Biz Kut Topluluğu olarak 1998 yılından bugüne kadar bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Kut Topluluğu; Tekstil, Gıda, Medikal, Turizm, Havacılık, Savunma Sanayi alanlarında hizmet veriyordu. Ekstra olarak Medya sektörü için de Kut TV ve Kut Radyo projelerimizi başlattık ve son aşamalara gelmiş bulunmaktayız.”

İlhan Kut “Kut TV Yeni Yayın Dönemine Hazırlanıyor”

KUT RTV YAYIN TESTİ BAŞLADI

Kutrtv.com üzerinden son dakika haberleri okuyucu ile paylaştıklarını belirten İlhan Kut; “Medya sektörüne başlarken haber sitemizi anında yayına aldık akabinde ise Kut TV için 24 saat yayın testimizi yapıyoruz Yayın testini izlemek isterlerse kutrtv.com adresine girip Canlı TV alanına tıklayarak test yayınımıza göz atabilirler.” İfadelerini kullandı.

9 Eylül 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Kut TV, internet ortamı ve ulusal uydu yayınına da başlayacak. Yayın akışı için izleyici odaklı olacaklarını belirten Kut; “Film, Müzik, Sanat, Çocuk Programları için arşivlerimiz hazır. Haber, spor, magazin için ise günlük içeriklerimiz olacak.” İfadelerini kullandı.

Bizde şimdiden yeni yayın hayatında bu televizyonu Türk halkına armağan eden Kut Topluluğu’na ve İlhan Kut’u tebrik ederiz.

Açıklama yapan ilhan kut ile alakalı görseller;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir