Kalıcı Oje Renkleri
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Kalıcı Oje Renkleri

Kalıcı oje renkleri Kalıcı oje, farklı yapıda ojeler ve UV teknolojisi kullanarak oje ömrünü uzatmaya yönelik bir işlemdir.

0

Kalıcı oje renkleri Kalıcı oje, farklı yapıda ojeler ve UV teknolojisi kullanarak oje ömrünü uzatmaya yönelik bir işlemdir.

Her gün oje sürmek istemeyen ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihi olan kalıcı oje uygulaması, pek çok farklı renk ve desende yapılabilmektedir. Kalıcı oje renkleri oldukça geniş bir yelpazeyi kapsamakta ve bu sayede de yer kadın kendi zevkine göre renk seçimi yapabilmektedir.Kalıcı oje, hem renk seçeneklerinin fazla olması hem de sürekli yenilenmesine gerek olmaması ile pek çok kadının gözdesi haline gelmiştir.

Kalıcı oje uygulaması yaptırmak isteyenler, istedikleri rengi tercih edebilmektedir. Buna ek olarak isteğe bağlı olarak nail art olarak da bilinen tırnak üzerine desenler çizilerek daha profesyonel ve bakımlı bir görünüm oluşturulabilmektedir. Kalıcı oje renkleri Kalıcı Oje Renkleri

Kalıcı Oje Renkleri (Modelleri)

Kalıcı ojeler, günümüzde oldukça farklı şekillerde yapılabilmektedir. Her sene değişen renk ve desen modası kalıcı ojeler üzerinde de etkisini göstermektedir. Kalıcı oje modelleri araştıran ve modaya uygun bir kalıcı oje yaptırmak isteyen kadınlar, aşağıdaki listeye göz atarak bu sene en çok tercih edilen kalıcı oje modellerini öğrenebilir.

  1. French kalıcı oje
  2. Ombre modelli kalıcı oje
  3. Nude renklerde sade kalıcı oje
  4. Minimal desenli kalıcı oje
  5. Neon renkli kalıcı oje

Bu ve bu gibi pek çok farklı modelde kalıcı oje uygulaması yapılmaktadır. Bu noktada sıkça kullandığınız kıyafet renkleri, makyaj tonları ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin kıyafetlerinizi her zaman farklı renklerde giymeyi seviyorsanız, kalıcı oje seçimini siyah, beyaz ve krem rengi gibi her türlü kıyafete uygun olacak renklere yönelebilirsiniz.cilt bakımı yapmak için 16 güzellik sırrı adlı içeriğimizde dikkatinizi çekebilir.Kalıcı Oje Renkleri

Kalıcı Oje Ne Kadar Süre Kalır?

Kalıcı oje uygulamayla ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de kalıcı oje ne kadar süre kalır şeklindedir. Kalıcı ojelerin kalıcılık süresi, kullanıma ve kalıcı ojeyi yaptırdığınız yerin profesyonel işçiliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak genel olarak kalıcı ojelerin 4 haftaya kadar kalıcı olması mümkündür. Zira bu ojeler normal ojelerden farklı bir yapıya sahiptir ve her kat uygulamasında  UV ışınından yardım alınarak kalıcılık arttırılmaktadır.Kalıcı oje doğru şekilde uygulanmaz ise, kısa bir süre içerisinde oje  kendini atmaya başlayabilir. Bu tür sorunlar yaşamamak, ojenin kalıcı ve düzgün durmasını sağlamak için mutlaka profesyonel tırnak stüdyolarında işlem yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkarılır?

Kalıcı oje kullanan ve evde bu ojeleri tamamen çıkartmak isteyenler, kalıcı oje nasıl çıkarılır sorusuna yanıt aramaktadır. Kalıcı ojeyi evde çıkartmak için her parmağın üstünü kaplayacak pamuklar kopartılıp bol asetonla birlikte tırnaklara sarılır. Bu katmanın üzerine ise folyo sabitlenir. Bu şekilde 15 dakika bekleyip ojenizin sökülmesini sağlayabilirsiniz. Bu uygulamadan sonra ellerinizi nemlendirmeyi de unutmamalısınız

İlginizi Çekebilir
sade-g-z-makyaj-.jpg

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap