1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusuna yanıt arayanların en fazla tercih ettiği telefon takip yazılımı Mspy Telefon Takip Programıdır. Mspy sayesinde kişiler, istedikleri cihazı uzaktan ve fiziki bir temasa gerek kalmadan adım adım takip edebilir ve istediği bilgilere ulaşabilirler.

Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?
kendi-telefonumdan-esimin-telefonunu-nasil-takip-edebilirim
0

Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusuna yanıt arayanların en fazla tercih ettiği telefon takip yazılımı Mspy Telefon Takip Programıdır. Mspy sayesinde kişiler, istedikleri cihazı uzaktan ve fiziki bir temasa gerek kalmadan adım adım takip edebilir ve istediği bilgilere ulaşabilirler.

Mspy, yüklendiği cihazda tamamen gizli çalışır ve telefon kullanıcısına varlığını asla hissettirmez.

Mspy Nedir?

Mspy, hedef cihazdaki hemen hemen her aktiviteyi sizler için takip eden ve telefondan aldığı tüm verileri anlık olarak kullanıcı paneline aktaran, telefonda tamamen gizli çalışan casus telefon takip programıdır. İşverenlerin işçilerini, ebeveynlerin ise reşit olmayan çocuklarını takip edip kontrol altında tutması amacıyla üretilmiştir.

Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim

Mspy Özellikleri Nelerdir?

  • Mspy tamamen gizli çalışır, telefon sahibine herhangi bir belirti vermez.

Telefon takibi programlarının çoğu çalıştığı telefonda bazı işaretler bırakmaktadır. Örneğin telefonun kendiliğinden kapanıp açılması, şarjının boşalması veya ekranda çıkan farklı uygulama simgeleri gibi işaretler telefon sahibini şüphelendirir. Bu durum da istenilen bir şey olmayacaktır. Ancak  Mspy’da böyle belirtiler asla çıkmaz. Yüzde yüz gizli çalışarak kullanıcının bilgilerine ulaşan kaliteli bir yazılıma sahiptir.

  • Mspy konum takibi yapabilir.

Birinin nerede olduğunu öğrenmek herkesin istediği bir durumdur. Özellikle aralarında güven problemi olan eşler için en istenilen özellik  tam da budur diyebiliriz. Eşinizin nerede olduğunu Mspy’ın konum takibi özelliği ile kolayca öğrenebilirsiniz.

  • Coğrafi çevreleme özelliği sayesinde hedef kişinin gittiği yerler size bildirim olarak gelir.

Mspy konum takibi yapmasının yanı sıra, hedefinizdeki kişinin gittiği yerleri size bildirim olarak da gönderebilir. Bunun için kullanıcı panelinizde eşinizin gittiği an öğrenmek istediğiniz konumları belirlemeniz yeterlidir. Eşiniz belirlediğiniz bu konumlara giderse program size bunu bildirecektir.

  • Mspy messenger ve whatsapp gibi uygulama mesajlarına ulaşır.

Günümüzde telefona indirilen uygulamalar telefonun kendi özelliklerinden daha da fazla kullanılmaktadır. İnsanlar telefonun mesajlarını neredeyse hiç kullanmayıp tüm haberleşmelerini whatsapp ya da messenger üzerinden yapmaktadır. Bu yüzden Mspy telefonun mesaj ya da arama bilgisinin dışında telefona indirilen bazı programların mesaj ve bilgilerine de ulaşmaktadır.

  • Mspy arama kayıtlarına ve mesaj bilgisine ulaşarak kullanıcıya iletir.

Mspy programı eşinizin telefonda yaptığı her konuşmanın ya da mesajlaşmanın bilgisine kolaylıkla ulaşır. Bu bilgilerin saat ve süre detaylarıyla birlikte tüm bilgisi kullanıcı paneline iletilmektedir. Sizler de kullanıcı panelinden güncel olarak bu verileri takip edebilirsiniz.

  • Mspy e posta verilerine ulaşır.

Telefondan girilen e posta hesabı yoluyla yapılan mesajlaşmalar oldukça fazladır. Mspy telefonun e posta mesajlarını es geçmeyerek bunların bilgilerini almayı da özellikleri arasına eklemiştir. Maillerin kimden geldiğini ve kime gönderildiğini ve içeriğini panele aktarır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap