1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
Trendlerdeki Yazı

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip Nasıl Yapılır?

Kim milyoner olmak ister başvuruları, ATV’nin online sistemleri üzerinden kolay bir şekilde yapılan başvurulardan bir tanesidir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip Nasıl Yapılır?
kim-milyoner-olmak-ister-basvuru-takip-nasil-yapilir
0

Kim milyoner olmak ister başvuruları, ATV’nin online sistemleri üzerinden kolay bir şekilde yapılan başvurulardan bir tanesidir.

Uzun yıllardır yayın hayatını ATV ekranlarında sürdüren yarışma, geçmişten günümüze pek çok çok kişiyi stüdyosunda ağırlayan ve yarışmacılarına hak ettikleri ödülü veren oldukça eğlenceli yarışmalardan bir tanesi olmaktadır. Küçükten büyüğe herkesi ekran başına kilitleyen yarışmanın ana konsepti ise gelen sorulara doğru cevap verildikçe kişilerin aldıkları ödüllerin de artmasıdır. Yarışma konseptine göre kişiler ne kadar soruya doğru cevap verirlerse yarışmadan o kadar büyük miktarda bir ödülle ayrılırlar. Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvuruda bulunmak için ATV’nin resmi internet sayfası üzerinden yer alan başvuru talimatlarının incelenmesi ve buna göre başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvuru yapmak isteyen kişiler yarışmanın iki farklı başvuru kanalını kullanabilmektedirler. Buna göre kim milyoner olmak ister yarışması başvuru kanalları şunlardır;

  • ATV’nin resmi internet sayfası üzerinde yer alan başvuru formunun doldurularak başvuru yapılması,
  • Kanalın sahip olduğu resmi whatsapp iletişim hattı kullanılarak yarışmaya başvuru yapılması,

Gibi farklı iki başvuru kanalı bulunmaktadır. Başvuru şartlarını detaylıca inceleyen kişiler yukarıda belirtilen iki kanaldan birisini kullanarak yarışmaya başvuruda bulunabilirler.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp ile Başvuru

Kim milyoner ister whatsapp başvuruları, kanalın sahip olmuş olduğu resmi whatsapp numarası üzerinden yapılmaktadır. Burada kişilerden istenilen sadece kendilerini aldıkları bir video kaydını belirtilen numaraya yollamaktır. Bu sayede kişilerin başvuruları diğer yönteme kıyasla daha kolay bir şekilde değerlendirilir ve sonuca kavuşturulur.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi

Kim milyoner olmak ister yarışması başvuru sonuçları, genel olarak Sabah gazetesi içinde yer alan üzerinden açıklanmaktadır. Bu kısımda ilk değerlendirme aşamasını geçmiş kişilerin mülakat numaraları yer almaktadır. Aynı zamanda başvuruları kabul edilen kişilere kanal tarafından bizzat geri dönüşler yapılarak onların mülakat tarihleri de kararlaştırılmaktadır. Ancak eğer gazete üzerinden mülakat numaranız yer alıyorsa kanal yetkililerinin aramasını beklemeden siz kanalı arayarak mülakat tarihinizi erkenden garantiye alabilirsiniz. Uzun bir süre boyunca gazete mülakat numarası yayınlanmayan veya herhangi bir şekilde kanal üzerinden geri dönüş yapılmayan kişilerin başvuruları maalesef kabul edilmemiştir. Bunun nedeni olarak ise kişilerin yollamış oldukları başvuru formlarında yapmış oldukları bir hata ya da eksik bilgiler gösterilebilir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap