1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Kızlarla Sohbet Etmek İçin En İyi 6 Konu!

Kızlarla sohbet etmek için konu  bulmak erkekler için biraz zor bir durum.

Kızlarla Sohbet Etmek İçin En İyi 6 Konu!
0

Kızlarla sohbet etmek için konu  bulmak erkekler için biraz zor bir durum.

Erkekler Mars’tan, kadınlar Venüs’ten ve ikisi de tamamen farklı dilleri konuşuyor. En azından bir çok erkeğin sana söyleyeceği şey bu. Aslında, bu gezegendeki her erkeğin en azından bir kısmının “şimdi ne diyeceğim?” bir kadınla konuşurken bunu düşünür.

Eminim böyle düşünen ve kadınların ruhuna inmeyi bilen erkekler de vardır. ” Kızlarla sohbet etmek istiyorum ” diyorsan bu yazıyı okumalısın.Erkekler bir kadına yaklaşmadan önce endişeli hissederler , çünkü tuhaf bir sessizlikten, hatta potansiyel olarak reddedilmekten daha çok korkarlar.İlgilendiğiniz bir kadını cezbetmeye çalışırken, onunla yaptığınız her konuşma küçük poker oyunlarına benzer.

Amacınız, konuşmaya eşit veya daha fazla çaba harcamasını sağlamaktır, çünkü konuşmanıza ne kadar çok yatırım yaparsa, etkileşiminize o kadar çok yatırım yapacaktır. kızlarla sohbetBir kadının taahhüt ettiği bu konuşma çabası, ikiniz arasında ilişki kurmanız için ortak noktalar bulmanıza ve onun hakkında içten ilgi gösterebileceğiniz benzersiz şeyler keşfetmenize yardımcı olacak; Etkileşimi romantik veya cinsel bir sonuca doğru tırmandıracaksanız, her iki önemli bileşen de. kızlarla sohbet

Bu yüzden bugünün makalesinde, konu kadınlarla etkileşimde bulunma ve kadınları çekme konusunda diğerlerinden daha etkili olduğunu düşündüğüm altı konuşma konusunu paylaşmak istiyorum.Başlamadan önce önemli bir şey: Kızlarla sohbet etmek ve konuşabilmek için, ne konuştuğunuzdan daha önemli olan, nasıl konuştuğunuzdur. Hangi konuyu seçerseniz seçin, çok uğraşmadan onu güldürmeye çalışarak her zaman eğlenceli ve şakacı tutun. Söylemesi yapmaktan daha kolay, biliyorum. Kızlarla sohbet etmek için konular bulmalısınız, bazılarını aşağıda paylaşıyoruz. kızlarla sohbet

1. Kitaplar, Filmler, Müzik ve Sanat

Kabul edelim. Ruhunu size gösteren ve en başından itibaren umutlarını, hayallerini ve en derin korkularını sizinle paylaşan bir kadın olmayacak. Oraya varmadan önce çok fazla rahatlık ve uyum sağlamanız gerekecek. Bu nedenle, bir şeyleri başlatmak için az çaba gerektiren ve yine de ilgi çekici birkaç konuşma konusuna ihtiyacınız var. Bir kadını en sevdiği kitap, film, müzik veya sanat hakkında konuşturmak, bunu yapmanın harika bir yoludur.Kızlarla sohbet etmek için bu sadece onu etkileşiminize daha fazla konuşma çabası koyması için ikna etmenize izin vermekle kalmayacak, aynı zamanda ikinizin de ilgilendiği şeyleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

2. İlişkiler

Yemin ederim, ilişkiyle ilgili konular çoğu kadın için konuşma çatlağı gibidir. Kadınların ilişki hikayelerini dinlemekten daha çok sevdiği bir şey varsa, o da ilişki sorunlarına çözüm bulmaktır. kızlarla sohbetBu yüzden, bir dahaki sefere küçük kuzeninizin erkek arkadaşıyla olan sorunlarını duyduğunuzda veya oda arkadaşınızın aşırı sahiplenici kız arkadaşı hakkındaki şikayetlerini duyduğunuzda, hikayeyi zihinsel olarak not edin ve konuşmada kullanın. Kadınların bu konulara nasıl girebileceğine şaşıracaksınız.

3. Çevrenizdeki İnsanlar

Bazen pek çok erkeğin ilgilendikleri bir kızla birlikteyken konuşulacak konuların kalmadığını söyleyerek şikayet ettiğini duyuyorum. Çevrenize çok dikkat ederseniz, bütün gün yetecek kadar konuşma cephanesi bulma ihtimaliniz vardır. kızlarla sohbetVe sonra randevunuzdan size onun versiyonunu anlatmasını isteyin. Hikayelerinizle gittikçe daha yaratıcı ve gülünç olmaya başlamak için bir kez asıldı. Her ikinizin de eğleneceğini garanti ederim.

4. Seyahat

Bir kadınla etkileşime girdiğimde her zaman sohbeti eğlenceli ve yaratıcı bir yöne yönlendirmeye çalışırım. Sıkıcı ve ilginç olmayan konuşmalardan nefret ederim. Kadınlarla olan deneyimlerimden öğrendiğim bir şey varsa, seyahat hakkında konuşmanın onları her zaman mutlu ve heyecanlandırmasıdır. kızlarla sohbetOna seyahat ettiği en heyecan verici yerin nerede olduğunu ve neyi sevdiğini sorun. Ya da işi veya başka sorumlulukları hakkında endişelenmesine gerek kalmadan bir ay boyunca ortadan kaybolabilirse nereye gideceğini sorun. Bu tür konuşmalar, hayal gücünün aşırı hızda ateşlenmesine neden olacak ve onu yükseltilmiş bir duygusal duruma sokacaktır; sizinle ilişkilendirmeye başlayacağı iki duygu. kızlarla sohbet

5. Onun Hakkındaki Gözlemler

Cazibe becerilerini öğreten bazı erkekler arasında, bir erkeğin asla bir kadına iltifat etmemesi veya ilgi göstermemesi gereken bir düşünce okulu vardır. Katılmıyorum. Kızlarla sohbet etmek için bir çaba gerekebilir. Gerçekten bir kadını çekmek ve baştan çıkarmak için size sanki ona hissettirmek gerekir. Bunu yapmak için, onun hakkında benzersiz olan şeyleri bulmanız ve onları takdir etmeniz gerekir. Kadınları merak etmek flört hayatınızı önemli ölçüde geliştirebilir !Diğer kadınlarda neredeyse hiç göremediğiniz bir moda anlayışı var mı? Okurken kulağa hoş geldiğini düşündüğü kelimeleri daire içine alıyor mu? Bunları fark ettiğinizi bilmesini sağlayın ve ona bunları sorun. Ve size bu hikayeleri anlattığında, bu şeyleri onun için çekici bulduğunuzu bilmesini sağlayın.

6. Tutkuları, Hayalleri ve Hedefleri

En son birinin hayallerinize gerçekten ilgi gösterdiği ve hedeflerinizi planladığı zamanı hatırlıyor musunuz? Tutkulu olduğunuz şeyler hakkında, bunlarla gerçekten ilgilenen biriyle konuşmak her zaman çok güzel bir duygu. Ve işte harika olan şey. Bir kadınla belirli bir düzeyde güven ve ilişki kurduğunuzda, onunla ilgili bu şeyleri öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sormaktır. kızlarla sohbetGörüyorsunuz, bazen harika bir sohbet uzmanı olmak, ayna olmayı öğrenmek gibidir. Mesele, konuşma partnerinizin hakkında konuşacağı şeyleri aramak için körü körüne el yordamıyla uğraşmak değildir. Hayallerini ve hedeflerini sormak size kişiliği hakkında çok şey öğretebilir.Kızlarla sohbet etmek için konuyu tespit etmek, tutkular ve hobiler hakkında da konuşabilirsiniz. Her ne olabilir! Maceralı sporlardan sörf yapmak, muhteşem dağlarda yürüyüş yapmak, müzik çalmak veya masa oyunları oynamak gibi yaptığınız veya denemek istersiniz .

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap