1. Ana Sayfa
  2. Donanım Haberleri

Lenovo’dan yeni bir tablet geliyor: İşte merak edilen tablet hakkında bilinenler

Lenovo’dan yeni bir tablet geliyor: İşte merak edilen tablet hakkında bilinenler
0

Büyük teknoloji şirketi olan Lenovo’nun yeni bir tablet üzerinde çalıştığı açıklandı. Şirket içerisinde ürün yöneticilerinden biri olan Lin Lin çalışılan tablet hakkındaki bazı detayları paylaştı. Gelin üst segment tabletler arasına girmeyi başaran bu tabletin paylaşılmış olan teknik detaylarını sizlerle paylaşalım.

Lenovo yeni bir tablet çıkarıyor

Henüz ismi belli olmayan bu tablet kullanıcıların eline Qualcomm Snapdragon 870 işlemci ile geçecek. Adı geçen bu işlemci en güçlü işlemciler arasında yer almayı da başarıyor. RAM ve depolama tarafında da memnun etmeyi planlayan bu tablet kullanımların karşısına 8 GB RAM bellek ve 128 GB dahili hafıza ile çıkacak. İşletim sistemi tarafını incelediğimizde ise karşımıza Android 11 tabanlı ZUI 12.5 çıkıyor. Tanıtım tarihi henüz tam olarak belirlenmemiş olan bu tabletin güvenlik yaması Ocak 2021 olarak görünüyor. Buda bizlere tabletin yakın zamanda tanıtılabileceğinin sinyallerini veriyor.

Kullanıcıların dört gözle beklemiş olduğu bu tablet hakkında bilinenler şimdilik bu kadar. Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından Lenovo’nun bu gizemli tableti hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap