1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Mini Yüz Germe Ameliyatı Nedir ?

Son zamanlar da bayan erkek fark etmeksizin yüz germe işlemleri yapılmaktadır.

Mini Yüz Germe Ameliyatı Nedir ?
0

Son zamanlar da bayan erkek fark etmeksizin yüz germe işlemleri yapılmaktadır.

Bunlardan bir tanesi ise mini yüz germe olmaktadır. Kimler için uygun çok araştırılmaktadır.Oldukça sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Sizlere ilk önce mini yüz germe hakkında kısa bilgiler vereceğim.

Mini Yüz Germe Ne Demek?

Mini yüz germe tedavisi yapılması için çok uygun ve uzman bir estetik merkezine gidip muayene olmanız gereklidir. Mini yüz germe bir operasyon olmaktadır. Mini yüz germe operasyonu olduktan sonra dinlenme süresi ve iyileşme zamanı geçirdiğiniz operasyona göre değişiklik göstermektedir.Mini yüz germe tedavisinde şayet bu sizlere saydığım dinlenme ve iyileşme zamanı sizlere önerilmedi ise size yapılan tedavi yüz germe işlemi değildir.Mini yüz germe; yüzün yaşlanmasının çok erken olduğu zamanlarda yapılmaktadır. Mini yapılan cerrahi işlem yalnız kulak önünde yapılmakta ise ve yüz germe uygulama işlemleri az olursa bu işleme denilmektedir. Mini yüz germe operasyonunun avantajı yapılmış olan izi azaltmak ve çok küçük bir operasyon yapılarak hastanın iyileşmesini hızlandırmaktır. Özelliklebu tarz yüz germe işlemleri kırk ve elli yaşlar arasında çene kısmında derinin bolluğu çok fazla olmayan kişiler de tercih edilmektedir.

Mini Yüz Germe Kimler İçin Uygundur?

Mini yüz germe kaç yaşında yapılır? Bu sarkma, cilt yapısına, yaşam koşullarına ve genetik yapıya göre değişiyor. Yüz düşüklüğünün en etkili tedavisi ise yüz germe ameliyatı… Ancak günümüzde yüz germe ameliyatları sanılanın aksine sadece 50 yaş ve üzerindekilere değil, yüz düşüklüğünün henüz 30 yaşındayken ortaya çıktığı kişilere de uygulanabiliyor.

Mini yüz germe yapılması için yaşlanma sürecinin hangi devrede olduğuna bağlı olmaktadır. Yüz germe yaptıracak olan kişinin boynunda sarkma varsa veya yüzümüzde oluşan gülme çizgileri oluşmuşsa o zaman yüz germe işlemi yapılmalıdır.

Mini yüz germe ise; yaşlanmanın belirtileri daha meydana gelmediyse ve hafif düzeltmeler isterseniz mini germe işlemi yaptırabilirsiniz. Yüz gerdirme de ideal hastalar genellikle otuz yaşın üzerinde ya da kırk ve elli yaşın başında yapılması gerekmektedir. Bu yaşlarını belirttiğim hastaların yüz kısımlarındaki ve boynun üst kısmında çok az derecede sarkmadan başka bir şey yoksa ve kemik yapıları iyi ve yüzündeki yağ korunmuş demektir.

Ameliyatın ismi ( mini yüz germe ) ameliyatın küçük olmasını yaratabilir. Fakat normal de olan ameliyata başka bir cerrahi biçiminde de yaklaşmak gerekebilir.  Yüz germe ameliyatı olmadan önce mutlaka ön bir araştırma yapmanız gerekir ve muhakkak iyi bir estetik uzmanı ve iyi bir estetik merkezine gitmeniz gerekmektedir.

Mini Yüz Germe İle Normal Yüz Germeden Farkı

Normal anlamda bu tip yüz germe ameliyatı normal yüz germe ameliyatına benzemektedir. Sadece çok küçük bir etki alanına sahip olmaktadır. Küçük bir alana uygulanmaktadır. Mini yüz germe çok daha kapsamlı yüz ve boyun germe ameliyatından çok az bir işlem olmaktadır.

Mini yüz germe ameliyatı boyun ile alakalı işlemler çoğunu içermez. Gıdık yeni oluşmaya başlamış ise veya yanaklar sarkmaya başlamış ise fakat boyun sarkıklığı olmayan çok genç kişiler için uygun olmaktadır.

Mini yüz operasyonu tam anlamı ile yeterli bir çözüm olabilmektedir. Normal yüz germe tedavisine gerek kalmadan direkt olarak sadece mini germe tedavisi tercih edilebilir.

Mini yüz germe ameliyatında iz kalır mı?

Mini yüz germe ameliyatında, ameliyat izleri genellikle saç diplerine ve anatomik kıvrımlara gizlendiğinden ameliyat sonrası gözle görülür, belirgin bir iz kalmaz.

Mini yüz ameliyatında geleneksel yüz germe ameliyatlarına göre daha minik kesiler açılmaktadır. Bu operasyonda yüz adalesi kesilmez ve dikiş yardımıyla yüzdeki sarkıklıklar toparlanmaktadır. Bunun için de ameliyat sonrası yüzde yoğun bir iz bırakmamaktadır.

Mini Yüz Germe Fiyatları

Fiyatları her zaman ameliyatın biçimine ve uygulanacak tedaviye göre değişmektedir. Tabi bu değişikliklerin yanında ameliyat olacağınız yer ve doktorda fiyatı etkileyebilir.

İlginizi Çekebilir
sade-g-z-makyaj-.jpg

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap