1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Mixer Kapandı Mı? Şok Gelişme! Canlı Yayınlar Niye Bitiyor?

Mixer kapandı mı? Bu soru çok soruluyor! Microsotf Mixer olarak karşımıza çıkan büyük bir gelişme var ve hepimiz için daha etkili ve yenilikçi bir çalışmaya dahil oluyoruz.

Mixer Kapandı Mı? Şok Gelişme! Canlı Yayınlar Niye Bitiyor?
0

Mixer kapandı mı? Bu soru çok soruluyor! Microsotf Mixer olarak karşımıza çıkan büyük bir gelişme var ve hepimiz için daha etkili ve yenilikçi bir çalışmaya dahil oluyoruz.

Bildiğiniz gibi insanların isteklerine oranla ön plana çıkarılan şeyler her zaman daha da değişken ve farklıdır. Bu konuya dair sizlerle ilgili bir yapıda hizmet sunmak ve kendi içinde de bir detay yaratmak istiyoruz. Microsoft geçen sene büyük bir yatırımla girdiği Mixer’i alel acele kapatıyor. Sebebi ise oldukça düşündürücü!Mixer’in anasayfası, şu anda kullanıcıları Facebook Gaming’e yönlendiriyor. Malumunuz insanların son dönemlerde yaşadığı ve ön plana çıkardığı çeşitli çalışmalar var ve hepsi için birkaç farklı tıklama ve denge yaratabiliyoruz. Hem sene bazlı hem de yapı bazlı bir şekilde ilerleyen bu çalışmalar için tek bir tıklama yeterli oluyor.

Geçtiğimiz sene Ninja gibi Twitch’in büyük yayıncılarını belirli bir ücret karşılığında canlı yayın platformu Mixer’de yayın açmak için ikna eden Microsoft, kısa süre önce bu platformu kapatma kararı almıştı. Bu kararla birlikte bazı yayıncılar dışarda kalmıştı ama yine de o yayıncılar bir yerlere transfer olma konusunda ön plana çıkıyordu.Yapılan çalışmalar ve ön plana çıkarılan seçenekler için tek yapmanız gereken birtaç farklı seçeneği incelemek olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve size dair büyük bir ilerleme ile organize edilen bu çözümleri kullanmaya başlayın. Yaptığı büyük yatırımların ardından son derece garip bir karar olarak algılanan bu durum, şimdi tamamen resmileşmiş oldu. Geçtiğimiz günlerde Mixer’i yakında kapatacağını söyleyen Microsoft, bugün bunu yaparak platformu tamamen kapattı.

Mixer Kapandı Mı? Bu Soru Çok Soruluyor!

Mixer ile ilgili olarak bir şekilde ilerlemede sorun yaşayan marka, çözümü kendini kapatmakta buldu. Microsoft tarafından düzenli bir çözüm sorunu ile karşımıza gelen markaya dair söyleyecek çok fazla şeyimiz var. Hepimiz için dengeli ve hızlı bir ilerleme ile büyüyen bu çalışmalar için sizler de zaman kaybetmeyin ve bizimle birlikte ön plana çıkmaya devam edin. Aşama aşama ve amaç amaç büyüyen bu çözümleri ve çalışmaları kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkarmaya devam edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap