1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

MONEYPAY MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ BIKTIRMAYI SÜRDÜRÜYOR

MONEYPAY MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ BIKTIRMAYI SÜRDÜRÜYOR
moneypay-sikayetleri-2023
0

Moneypay uygulamasının müşteri temsilci hattında çalışan temsilciler, insanların sorunlarını dinlemeden telefonları vatandaşın suratına kapatmayı sürdürüyor.

MONEYPAY TEMSİLCİSİ ASLIHAN HANIM VATANDAŞIN SURATINA TELEFON KAPATILIYOR

08502975555 numaralı Money pay müşteri temsilci hattından temsilciye bağlanan bir vatandaşa sorunlarını çözmeden Aslıhan hanım denilen bir bayan tarafından suratına telefonlar kapatıldığı bildirildi.

Vatandaşın ısrarla telefonu suratıma kapatma demesini 3 kez görmezden gelen Aslıhan hanımın sözde kurumsal denilen bir şirkette nasıl çalıştırıldığı ise merak konusu.

TEMSİLCİ TUNA BEY DE MODAYA UYUYOR VE 2. GÜN ÜST ÜSTE TELEFONU SURATINIZA KAPATIYOR

Moneypay müşteri temsilcileri rezaletlere doymuyor. Tuna bey denen temsilci ile görüşen müşteri dün neden telefonu kapatrınız diye soran müşyerinin utanmadan tekrar suratına kapatarak adeta meydan okumuştur.
Vatandaşları çılgına çeviren bu kurumun müşteri temsilcilerine bu hakları zamanında hesap soramayan yetkililerden aldığı sanılıyor.

MONEYPAY YETKİLİSİ OLDUĞUNU SÖYLEYEN YAREN HANIM İSE KAYIP


Moneypay yetkili taleplerine zar zor dönen Yaren hanım yetkili olduğunu söyleyip sorunları inceleyip gün içerisinde dönüş sağlanacağını iletti fakat kaç gündür de arayan olmadığı bildirildi.
Konu ile alakalı görüş bildiren vatandaşlar yetkililerinin bile sözünde durmadığı ortamda personellerin böyle yapmasının çok normal olduğunu belirttiler.

#MoneypayPişmanlıktır

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap