1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Motorola, Katlanabilir Telefonunu 2019 Bitmeden Piyasaya Sürecek

Motorola, Katlanabilir Telefonunu 2019 Bitmeden Piyasaya Sürecek...

Motorola, Katlanabilir Telefonunu 2019 Bitmeden Piyasaya Sürecek
0

Motorola, Katlanabilir Telefonunu 2019 Bitmeden Piyasaya Sürecek…

Motorola tarafından ön plana çıkarılan katlanabilir telefon çalışmaları, medyatik işlerde de büyük bir yenilik getiriyor bizler için. ABD medya sitelerinde ortaya atılan iddialar günden güne katlanabilir cihaz piyasasını etkiliyor. Peki ama bu iddialar ile ilgili neler yapılabilir? Sektörel olarak büyüdüğünü bize gösteren ve organize edilen seçeneklerle karşımıza çıkan bu çalışmalar, iddiaları gözler önüne sermeye devam ediyor.

Şirket katlanabilir telefonu olan Motorla Razr modelini bu sene bitmeden piyasaya sürecek gibi görünüyor. Uzun süredir üzerinde çalışılan ve genel tasarımlar ile duyurusu yapılan bu cihaz dokunmatik bir cihaz ve katlanabilir yapıya sahip.

Geleneksel katlanabilir teknolojisini bu sefer yeni nesil cihaz yapısı ile güçlendiren marka yeni bir inovasyon oluşturuyor. Hem pratik, hem ufak hem de kullanış olarak gayet etkili bir cihaz olarak sunulacak olan bu model, kesinlikle net bir tarih verilmeden anlatılıyor ve sürpriz bir şekilde sunulacak gibi görünüyor.

Cihaz ile ilgili en bilinen özelliklere bakarsak, genelinde Mate X ve Galaxy Fold cihazından farklı olarak eski kasa katlanabilir cihazlar gibi olacak. Yani diklemesine katlanacak bir yapıda sunulmuş loacak. Üst kısım ve alt kısım kapak görünümlü olarak ortaya çıktığı için çok daha farklı bir çalışma ile bizlere hizmet sunulmuş olacak.

Marka amiral gemisi olma ididası ile yola çıkmasa da, kendi içinde farklı teknolojiler kullanacağına dair bilgileri ve çizgileri de bizlere sunmaya devam ediyor. Yonga setinden tutun da Adreo 616 GPU kullanımına varıncaya kadar oldukça güçlü bir işletim sistemi sunacak gibi duruyor.

Katlanabilir cihaz olmasına karşın, rakiplerinin cihazlarına oranla küçük bir bataryası olacağı muhtemel. Haliyle bu da fiyat olarak uygun bir ödeme seçeneği ile hizmet vereceği anlamına geliyor. Katlanabilir telefon için fiyatı gayet ucuz gibi olsa da, katlanabilir telefon dışında normal cihazlara oranla pahalı olacağını söyleyebiliriz. Marka olarak hem aktif, hem de yenilikçi bir seçim ile kendinize dair hizmetleri çok hızlı şekillerde kullanabilir, inceleyebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap