1. Ana Sayfa
  2. Netflix
Trendlerdeki Yazı

Netflix Filmleri

Netflix, çok fazla seçenek ile evde film izlemeyi mümkün kılan en bilinen ve en popüler streaming servislerinden biridir.

Netflix Filmleri
0

Netflix, çok fazla seçenek ile evde film izlemeyi mümkün kılan en bilinen ve en popüler streaming servislerinden biridir.

Son yıllarda, Netflix, orijinal filmlerini de geliştirerek izleyicileri kendi platformunda tutmak için çabalamıştır. Özellikle 2020 yılında, Netflix’in çıkardığı birçok orijinal film, izleyicileri cezbeden çok sayıda konu ve türde mevcuttur.

En son çıkan Netflix filmleri arasında, aileler ve çocuklar için eğlenceli bir film olan ‘The Willoughbys’, izleyicileri komik kızımşıklar için çok sevdi. Aynı zamanda, sosyal mesajlar içeren ‘Cuties’, hayranlarının oylarını kazanmayı başarmıştır. ‘Enola Holmes’, Sherlock Holmes’un küçük kardeşi Enola’nın merak uyandıran bir hikayesiyle karşımıza çıkmıştır.

Netflix, aynı zamanda, yabancı filmleri sevenler için de birçok seçenek sunmaktadır. En son çıkan filmler arasında, İspanyol dili ‘Elisa y Marcela’, klasik bir aşk hikayesini anlatırken, Fransız ‘The Old Guard’, kötü güçlerin karşısında mücadele eden bir grup kahramanın hikayesiyle göz kamaştırıyor.

Netflix, aynı zamanda, hayranlarının her yıl yeni bir sezon ile heyecanlanmalarını sağlayan orijinal dizilerini de geliştiriyor. En son çıkan Netflix dizileri arasında, ‘Unsolved Mysteries’in yeni sezonu, gerilim ve mücadeleleri izleyicilere sunuyor. ‘Lucifer’, aynı zamanda, kötülüğün gücünün karşısında mücadele eden bir melek hikayesini ekranlara getiriyor.

Netflix, son olarak, hayranlarının trendleri takip etmelerini sağlayan orijinal belgeselleri de sunuyor. ‘Tiger King’, hayranlarının kahkaha ile güldüğü ve merakla takip ettiği bir yolculuğa çıkarken, ‘The Social Dilemma’ de, izleyicileri sosyal medya konusunda uyarmak için hazırlanmıştır.

Netflix, özellikle 2020 yılında, birçok konu ve türde orijinal filmler, diziler ve belgeseller çıkarmıştır. En son çıkan Netflix filmleri arasında, ‘The Willoughbys’, ‘Cuties’, ‘Enola Holmes’, ‘Elisa y Marcela’, ‘The Old Guard’, ‘Unsolved Mysteries’, ‘Lucifer’ ve ‘Tiger King’ mevcuttur. Aynı zamanda, ‘The Social Dilemma’ gibi belgeseller de Netflix’in çıkardığı orijinal içerikler arasındadır.

İlginizi Çekebilir
marvel-karakterleri-2023

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap