1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri

Netflix paket fiyatları zamlandı: İşte zamdan sonraki fiyatlar

Netflix paket fiyatları zamlandı: İşte zamdan sonraki fiyatlar
0

Dünya üzerinde en büyük dizi ve filim izleme platformlarından biri olan Netflix pandemi ile beraber birçok kişinin tercihi olmuştu. Türkiye içerisinde aktif olarak kullanılan Netflix geçtiğimiz saatlerde paketlerine zam yaptı. Fiyatlandırmalar hakkında bilgilendirme yaparsak bizleri aşağıdaki fiyatlar karşılıyor.

Netflix yeni paket fiyatları

  • Temel Paket: Daha önceden 17.99 TL gibi fiyatlandırmaya sahip olan Temel Paket zamlandırmanın ardından 26.99 TL gibi bir fiyata sahip oldu. Bu paketi satın alan kullanıcılar tek cihaz üzerinden, SD çözünürlükte içerikleri izleyebilir.
  • Standart Paket: Önceki fiyatı 29.99 TL olan bu paket ise artık 40.99 TL gibi bir fiyata satılmakta. Bu paketi satın alırsanız, HD çözünürlükte iki cihaz üzerinden içerikleri izleyebilirsiniz.
  • Özel Paket: Bu paketin zamlardan önceki fiyatı ise 41.99 TL idi. Zamlardan sonra ise 54.99 TL gibi bir fiyata sahip oldu. Bu paketi satın alan kullanıcılar ise dört cihaz üzerinden içerikleri HD, Ultra HD ve HDR çözünürlüğünde izleyebilir.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okuyabilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından bu fiyatlar hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap