OPPO A74 5G, Geekbench üzerinde görüntülendi

Kullanıcıların dört gözle beklediği A74 5G, orta ve giriş segment telefonlar arasına yerleştiriliyor. Geçtiğimiz saatlerde ise OPPO’nun bu yeni telefon modeli Geekbench üzerinde görüntülendi. Gelin Geekbench üzerine görüntülenen bu telefon modeli hakkında detayları sizlerle paylaşalım.

Oppo A74 5G Özellikleri

Yapılan testler sonucunda bu telefon modeli tekli çekirdek testinde 523 puan almayı başarırken, çoklu çekirdek testinde 1758 puan alıyor. Bu cihazın bazı teknik özelliklerini de paylaşmamız gerekirse adı geçen bu model işlemci olarak Snapdragon 480 kullanıyor. Adı geçen bu işlemci yukarıda da belirttiğimiz gibi orta segment ve giriş düzey telefonlarda kullanılıyor. Son zamanlarda çıkan telefon modellerinin nerdeyse hepsi 5G teknolojisine sahip. OPPO’nun sunacağı bu yeni telefon kullanıcıları şaşırtarak 5G teknolojisini destekliyor. 6 GB RAM bellek ve 128 GB dahili hafızaya sahip olan A74 5G kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkıyor. 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olan bu cihaz 33W değerindeki hızlı şarj ile şarj edilebiliyor.

Kullanıcıların merak ettiği bu telefon hakkında bilinenler şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde cihaz hakkında bilinenler artmaya başlayacaktır. Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından bu cihaz hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir