1. Ana Sayfa
  2. Haberler

PS5 Oyunu Spider-Man Tanıtımı Gerçekleştirildi! PS5 Miles Morales Kimdir?

PS5 Oyunu Spider-Man Tanıtımı Gerçekleştirildi! PS5 Miles Morales Kimdir?
0

Türkiye saatiyle saat 23.00 da tanıtımı gerçekleştirilen PS5 de bazı önemli oyunlarıda gördük. Lansmanda genellikle oyunlardan bahsedildi, konsolun tasarımından bahsedildi ama fiyat ve detaylar verilmedi. PS5 Oyunları arasında yer alan Spider-Man oyunu oldukça popüler olacak gibi gözüküyor. PS5 Oyunu Spider-Man Tanıtımı Gerçekleştirildi! PS5 Miles Morales Kimdir?PlayStation 4 Oyunları arasında oldukça popüler olmayı başarmış olan Marvel’s SpiderMan’in hemen ardından dün gece tanıtımı gerçekleştirilen PS5 de de SpiderMan sürprizini yaşadık. Sony PlayStation 5 tanıtım lansmanında Miles Morales animasyonunu yansıtan Örümcek Adam (Spiderman Miles Morales) oyunu bu yılın sonlarında gelecek.

PS5 Oyunu Spider-Man Tanıtımı Gerçekleştirildi!

Uzun zamandır tanıtılması beklenen Sony Oyun Konsolu PS5 tanıtım etkinliği normalde daha önce gerçekleştirilecekti. Lakin Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenmişti. Dün akşam tanıtımı gerçekleştirilen konsolun lansmanında oyunlar ard arda tanıtıldı. Bu oyunların arasında önemli yer kaplayan oyunlardan biri de Örümcek Adam olmuştur. Oyunun baş rolünde Miles Morales yer alıyor. Spider Man, Miles Morales ile daha güçlü hale geldi.

Spider-Man Miles Morales Kimdir?

Amerika Birleşik Devletleri asıllı yayıncı Marvel Comics’in yayınlarında yer alan ve Spider-man olarak bilinen karakterlerden biri olan kurgusal bir çizgi kahramandır. Karakter, 2011 yılında Brian Michael Bendis tarafından can bulmuştur. Spider-Man karakterine can verecek olan Miles Morales oldukça başarılı oyunculuk sergilemekte.

Spider-Man Miles Morales Ne Zaman Çıkacak?

Henüz çıkış tarihiyle alakalı net bir açıklama gelmese dahi oyunun bu yılın sonlarında piyasaya çıkacağı duyurulmuştu. Fiyatı, çıkış tarihi ile alakalı net bilgi sahibi olduğumuz takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TeknoSitesi olarak bizleri takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz. Konuyla alakalı belirtmek istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak belirtebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap