1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Ratchet & Clank Playstation için ücretsiz oldu

Ratchet & Clank Playstation için ücretsiz oldu
0

Ratchet & Clank PlayStation 4 ve PlayStation 5 için ücretsiz oldu

COVİD-19 sebebiyle birçok oyun firması birçok yeni kampanya başlatıştı. Geçmiş olduğumuz yılda Sony “Evde Kal” kampanyası adında bir kampanya başlatmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise bu kampanya tekrar başlatıldı. Yapılmış olan açıklamalara göre bu kampanya ile beraber 144 TL gibi bir fiyat etiketi ne sahip olan Ratchet & Clank oyunu gelecek hafta PlayStation 4 ve PlayStation 5 için ücretsiz olarak sunulacak.

Adı geçen bu oyun 2 Mart 2021 tarihinde ücretsiz olarak kullanıma sunulacak ve sunulan ayın sonuna kadar bu oyunu ücretsiz bir şekilde oyun kütüphaneniz içerisine ekleyebileceksiniz.

Birçok oyun şirketi oldukça popüler oyunları ücretsiz sunarken Sony’nin de bu şekilde adımlar atması oyun severleri oldukça fazla sevindiriyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi adı geçen bu oyunu 2 Mart tarihinde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, hemen aşağı kısımda bulunan yorumlar bölümünden ücretsiz sunulacak olan bu oyun hakkındaki görüşlerinizi ve tepkilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ratchet & Clank Playstation için ücretsiz oldu

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap