1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Realme 6000 mAh Bataryasıyla Gündemde

Realme 6000 mAh Bataryasıyla Gündemde
0

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasında yankı uyandıran ve piyasaya çok uygun modellerle giriş yapan firma, bu defa dev bir batarya gücüyle yeniden girişini yapacak. Firmanın Instagram hesabındaki paylaşımına bakılırsa önümüzde çok farklı bir cihaz göreceğiz gibi. Peki Realme 6000 mAh seçenekli telefonu gerçekten olacak mı, cihazda başka hangi özellikler bulunacak?

Realme 6000 mAh Bataryalı Telefon Geliyor

Akıllı telefon çalışmalarıyla gündeme gelen ve uygun fiyatlarla güzel telefonlar ortaya çıkaran Realme, son paylaşımına göre yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor. Totalde 6000 mAh batarya kapasiteli model ortaya çıkarmak isteyen firma, fiyat konusunda da yine uygun bir adım atacak gibi görünüyor. Devasa kapasiteli bataryaya sahip modeli üzerinde çalışan firma, aynı zamanda kullanıcıları sevindirecek başka haberler de taşıyor. Peki nedir bu haberler?Son dönemlerde bildiğiniz gibi hızlı şarj destekleri, seviyesini arttırarak gelişmeye devam ediyor. Tabii ki devasa bir batarya kapasitesi üzerinde çalışan Realme de, bu konu hakkında derin bir çalışmaya girdi. İddialara göre ilk defa bir akıllı telefonda 120 W gücünde hızlı şarj desteği bulunacak ve bu destek de Realme tarafından gelecek. Ayrıca pahalı bir telefon modeli barındırmayan firmanın, bu modeli de uygun fiyatlı olacak.

Yeni Telefonun Çıkış Tarihi

Yeni model önümüzdeki aydan itibaren Endonezya pazarındaki yerini alacak. Ayrıca Türkiye pazarına ve global pazara giriş tarihi de bilinmeyen telefon her telden kullanıcıyı da memnun edecek. Hem hızlı şarj olan hem de batarya kapasitesi yüksek olan model oyunculara da yarayacağı gibi, normal kullanım sağlayan ama her zaman şarj imkanı elde edemeyen sıradan kullanıcılara da bir hayli yarayacak. Bu nedenle her kesime hitap etmek ve fiyatı en uygunda tutmak isteyen firmada derin çalışmalar hala devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap