1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji

Realme Buds Air 2 tanıtıldı: İşte detaylar

Realme Buds Air 2 tanıtıldı: İşte detaylar
Realme Buds Air 2
0

Realme Buds Air 2 tanıtıldı, cihaz hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber kulaklıklar oldukça farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz saatlerde tanıtılmış olan Realme Buds Air 2 Bluetooth bağlantısı sayesinde kullanımı oldukça kolaylaştırıyor. Gelin bu kulaklığın bazı teknik detaylarını ve fiyatını inceleyelim.

Realme Buds Air 2’nin özellikleri ve fiyatı:

Realme Buds Air 2 bağlantı hızı olarak Bluetooth 5.2’yi kullanırken 25 dB’e kadar aktif gürültü öneme seçeneğini de sunuyor. 88 ms gecikme süresi vaat eden bu kulaklık kutusu ile beraber 25 saat kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca 10 dakika boyunca kulaklığı şarj ettiğinizde 2 saat kadar kullanım sunacağını da vaat etmekte. 10 mm sürücü ile bas olarak daha iyi ve daha kaliteli bir ses deneyimi sunmayı hedefleyen Realme Buds Air 2 IPX 5 sertifikasına da sahip. Bu sertifika su sıçramalarına, tere ve toza karşı dayanıklılık sunmakta. Kutusundan beyaz ve siyah renk seçenekleri ile çıkacak olan bu kulaklık 2 Mart 2021 tarihinde satışa sunulacak ve 45 Dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Kulaklığın Türkiye içerisinde satılıp satılmayacağının da halen belli olmadığını belirtmek isteriz.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir, yorumlar kısmından görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Realme Buds Air 2

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap