1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Sade Göz Makyajı

Sade göz makyajı, çok tercih edilen göz makyajı çeşitlerinden birisidir.

Sade Göz Makyajı
0

Sade göz makyajı, çok tercih edilen göz makyajı çeşitlerinden birisidir.

Doğal, sade, abartısız ve gündüz ortamlarına oldukça yakışan ve uyum sağlayan bir makyaj olan sade makyaj, özellikle iri ve biçimli, şekli güzel, rengi hoş gözleri olan kadınların göz makyajı adına çok da uğraş vermeleri gerekmez.

Bu yüzden sade etkileyici göz makyajı tam da bu tüp gözler içindir. Eğer gözleriniz çok küçük ve düşük kenarlı değilse, berrak ve ışıltılı bir rengi de varsa sade göz makyajı modellerini tercih edebilirsiniz.Sade göz makyajı tercih edecekseniz ilk adımınız, gözlerinizi daha iri göstermek için kullanacağınız kahverengi tonlardaki göz kalemi kullanmak olmalı.

Kahverengi sade göz makyajı en iyi sade makyaj çeşitlerinden birisidir. Bu makyajı yaparken gözlerinizi hem daha iri hem de natürel göstermek için kahverengi göz kalemini üst kirpik diplerinize sürebilirsiniz.Göz kapaklarınıza natürel tonlarda kahverengi far sürebilirsiniz.

Daha sonra bunu fırça ile dağıtabilirsiniz.Rimel, göz makyajında olmazsa olmaz unsurlardan birisidir. Göz makyajını bitiren, tamamlayan ve son rötuşu yapan dokunuş rimeldir. Bu yüzden rimel ihmal edilmemelidir.Bu adımlar takip edildiğinde sade göz makyajınızı başarıyla tamamlamış olursunuz.Kadınlar artık daha sade ve doğal göz makyajlarını tercih ediyorlar.

Abartılı makyajlar yerine sade etkileyici göz makyajını tercih etmeniz size daha doğal ve hoş görünmeniz yolunda avantaj sağlar.Sade siyah göz makyajı da hem sadelik hem de gizem ve derinlik isteyen kadınların tercihi olan göz makyajı türlerindendir. Sade siyah göz makyajını siyah bir far yahut kirpik diplerine çekilen siyah kalemi dağıtarak uygulayabilirsiniz. Sade siyah göz makyajı yaptığınızda dudaklarınıza mutlaka nüde tonlarda mat bir ruj, yahut çok uçuk renkli bir parlatıcı uygulayabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap