1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri

Samsung Galaxy A52 resmi olarak görüntülendi

Samsung Galaxy A52 resmi olarak görüntülendi
0

Samsung’un 17 Mart 2021 tarihine kullanıcılar karşısına sunmayı planladığı bu model tanıtılmadan önce Samsung’un internet sayfası görüntülendi. Bu modelin internet sayfasının içerisinde görüntülenmesi sayesinde özellikleri de kesinleşmiş oldu. Kesinleşmiş olan bu özellikleri incelersek karşımıza aşağıdaki bilgiler çıkıyor.

Samsung Galaxy A52 özellikleri

Bu telefon modeli kullanıcıların karşısına 6,5 inç büyüklüğünde, AMOLED bir ekran ile çıkacak. Bu ekran 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacakken, cihazın 4G ve 5G’lik versiyonları bulunacak. 5G teknolojisine sahip olacak olan modelde Snapdragon 750G işlemcinin kullanıldığı görüyorken, 4G teknolojisine sahip olan modelde Snapdragon 720G işlemcinin kullanıldığını görüyoruz. Hem 4G hem 5G’lik modellerin işlemcileri dışında diğer özellikleri birbiriyle aynı. Cihazın araka tarafında 64+8+5+2’lik bir kamera dizilimi yapılırken, 4.500 mAh batarya kapasitesi ve buna eşlik eden 25W değerinde hızlı şarj seçeneği sunuluyor. Adı geçen bu modelin iki farklı depolama seçeneği olacak. 6 GB RAM bellek, 128 GB dahili hafıza ve 8 GB RAM bellek, 256 GB dahili hafıza seçenekleri sunulacak olan modelin fiyatı henüz kesinleşmiş değil.

Bu ve bunun gibi teknoloji haberlerini sayfamız üzerinden okumaya devam edebilir hemen aşağıda bulunan yorumlar kısmından Samsung’un sunacağı bu yeni telefon modeli hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

SanalTus.Com Administrator

Yorum Yap