Samsung Galaxy F62 tanıtıldı: İşte detaylar

Geçtiğimiz haftalarda teknik özellikleri ortaya çıkan bu modelin tanıtımı birkaç gün önce yapıldı. Dünya devleri arasında yer alan teknoloji firması Samsung’a ait olan bu modelin fiyatı da belli oldu. Cihazın fiyatı hakkında bilgi vermeden öne gelin teknik detaylarından bahsedelim.

Samsung Galaxy F62; 6,7 inç büyüklüğünde FHD+ bir ekran ile kullanıcı karşısına çıkıyor. İşlemci tarafında ise Exynos 9825 yer almakta. Ön tarafına 32 megapiksel öz çekim kamerasına yer verilirken cihazın arka kısmında 64 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı çekim özelliğine sahip kamera ve 2 adet 5 megapiksel yardımcı kamera bulunuyor. Toplam 7000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak olan bu cihaz kutusundan üç farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Lazer Grisi, Lazer Yeşili ve Lazer Mavisi renk seçenekleri sunulan F62’nin 6 GB RAM bellek 128 GB dahili hafızaya sahip olan modeli için Hindistan üzerinde 330 Dolar istenilirken 8 GB RAM bellek, 128 GB dahili hafızaya sahip modeli için ise 358 Dolar isteniliyor. Samsung Galaxy F62’nin diğer ülkelerde içerisinde satışa çıkacağı tarih halen bilinmiyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirisiniz. Yazımızın hemen altından cihaz hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy F62 Arka Görünümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir